#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Понеділок змін починається сьогодні!

Б’юся об заклад, що у кожного з нас є безліч і один наполеонівський план на завтра, наступний понеділок, місяць чи навіть рік. Та чи багато з них насправді реалізується? Навряд …

Здійснення більшості планів та мрій нам дійсно під силу, але внаслідок якихось космічних причин чи то ліні вони так і залишаються в далекій-далекій перспективі.

Важко сказати що ми робимо не так, та можливо основна проблема – це знайти правильний підхід? Не впевнена, що здивую наступними порадами. Але хтозна, можливо саме вони зрушать камінь з мертвої точки та надихнуть вас.

Тож поїхали!

project-management

ЩО?

Тільки пріоритетні завдання. Купа справ і обмаль часу. Хвиля за хвилею нові проблеми та завдання постійно навалюються на нас і з цим нічого не вдіяти. Треба бути завжди готовим до цього та розуміти, що встигнути все неможливо. Але правильно виставленні пріоритети здатні кардинально змінити розвиток подій та реалізувати наші плани.

 reading-on-bus

ДЕ?

Всюди. Де б ти не був, завжди є можливість зайнятись корисною справою. Обміркувати плани, оптимізувати процес, проаналізувати поставленні задачі можна будь де завгодно: їдучи в трамваї, йдучи на роботу чи сидячи на природі. Можливо саме так, сидячи в парку на лавці та годуючи голубів прийде ось та довгоочікувана геніальна ідея та натхнення.

now

КОЛИ?

Завтра чи сьогодні? Сьогодні! Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. З понеділка почну правильно харчуватись, в наступному місяці запишусь в спортзал, з нового року почну гарно вчитись, … всі ці речі можна почати робити вже сьогодні і не чекати “кращих” часів.

managment

ЯК?

Регулярно! І ніколи не зупиняйтесь, не здавайтесь! Експериментально підтверджено, що будь-яку звичку можна випрацювати за 21 день. Тут головне – регулярність. Хоча б 5-10 хвилин в день, виділених на певну справу, з часом зроблять своє діло. Можливо перший тиждень буде важко, та яка ж потім буде радість збирати плоди своєї кропіткої праці. Воно того варте, чи не так?

plan-b

План Б – позитив

Наші плани не ідеальні так само як і ми. Завжди може піти щось наперекосяк, але це аж ніяк не привід засмучуватись. Краще уявити найгірший сценарій і зрозуміти, що все не так погано як могло би бути. Іноді таким чином доля нас веде кращим шляхом, але зазвичай це ми розуміємо значно пізніше.

Може не зовсім доречно, але “на подумати” згадала пораду Марка Твена: “якщо з ранку з’їсти жабу, то залишок дня обіцяє бути чудовим, оскільки найгірше на сьогодні вже позаду. ” Гадаю, в чомусь він правий.

Від себе ж додам ще одне – будьте готові до невдач, але ніколи не здавайтесь і успіх вам гарантований.

Автор: Катерина Ільчук

Переглядів (3320 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close