#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Лікарі пояснили, як подорожі змінюють наш мозок

Всім відомо, що відпочинок на свіжому повітрі піднімає настрій і додає життєвих сил. Але зовсім недавно лікарі з’ясували, що він може в буквальному сенсі змінити наш мозок. В кращу сторону!
Виявляється, відпочинок на природі і подорожі по самим диким і безлюдним куточкам нашої планети не тільки приносять море яскравих вражень, а й допомагають нам перестати… думати! Так-так, на думку вчених і лікарів, кращий спосіб впоратися з поганим настроєм – це на деякий час «відключити» мозок. А найцікавіше, що саме в стані «відключки» людський мозок буквально перетворюється.
Для підтвердження цієї теорії дослідники протестували групу людей, які гуляли по лісу всього 1,5 години. У кожного з учасників експерименту помітили значне зменшення активності в префронтальній корі – зоні мозку, що відповідає за психічні захворювання. А тепер уявіть, що відбувається з людиною, яка проводить на природі не 1,5 години, а кілька днів!
Вчені відповіли і на питання про те, як зміна мозку позначається на нашому повсякденному житті. Вони попросили групу добровольців на пару днів відключити всі гаджети і провести час де-небудь подалі від міського шуму. Після цього учасникам експерименту запропонували пройти творче випробування і вирішити кілька складних завдань. Виявилось, що рівень їхнього творчого мислення підвищився на 50%. Як мінімум!
Міцне здоров’я, довголіття, гармонія в особистих відносинах і непідробне щастя – щоб отримати все це відразу, варто лише не забувати про відпочинок і час від часу закидати в дальній кут всі справи, діставати улюблений рюкзак і йти туди, де тихо і красиво. Може, спробуємо прямо зараз?

Переглядів (2849 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close