#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Ми розівчилися кохати…

Ми завжди знали, що доступних жінок у великих містах – хоч греблю гати. Але ніколи раніше вони не були у вашому смартфоні. Сайти знайомств і соціальні мережі призвели до того, що максимальний романтичний жест, який ми собі тепер можемо дозволити – це смайлик.
Навіть написати SMS з текстом “Доброго ранку!” – Це вже щось з минулого життя. Ми всі згодні з тим, що романтика мертва. І здається, все вже з цим змирилися.

Але якщо ви хочете досягти більших успіхів в особистому житті, то вам доведеться щось з цим робити. Почніть з малого: дивіться під час вечері їй в очі, а не в смартфон. Це немислимо, правда? Вся справа в тому, що відносини з людьми зараз схожі на шведський стіл. У нас дуже великий вибір. Ми вважаємо, що це – благо, але на ділі часто це не дозволяє нам завести міцні і потрібні обом відносини.

Зареєструватися на новому сайті знайомств – це як розбавити смачний сік водою. Ніби як напою стало більше, але його смак безнадійно втрачено. Занадто великий вибір не дозволяє нам зосередитися на людині, з якою ми вже пішли на побачення, і який прямо перед нами. А що, якщо цей хлопець – не найкращий з усіх, хто є на сайті? А що, якщо завтра зареєструється нова дівчина, яка зірве вам дах?

Кохання не існує. Її вбив інтернет.

Ми поміняли любов на різноманітність. Тепер для того, щоб отримати нові враження, нам не потрібно планувати унікальне побачення. Досить просто зустрітися з новою людиною.

Тепер заради відносин ми не готові нічим жертвувати. Ще б пак: здається, так легко знайти ту, яка буде любити нас такими, якими ми є.

У жодного покоління людей на планеті не було тих можливостей, що є у нас.

Ми можемо відкрити нову вкладку в браузері і тут же подивитися фото з Португалії. Ще пара кліків – і ми вже купили квиток, сплативши його карткою Visa. Ми можемо це робити кожен день, але не робимо.

Справа в тому, що ми ніколи не знаємо, чи вистачить нам грошей, щоб отримати все, що ми хочемо. Те ж саме – і з жінками. Ми ніколи не знаємо, чи вистачить у нас часу на те, щоб “спробувати всі варіанти”.

Раніше ви могли познайомитися в барі, і тут же запросити її на побачення на завтра. Сьогодні ви будете перебирати десятки контактів, щоб вирішити, хто саме гідний вашої аудієнції. І в результаті, швидше за все, ви залишитеся в суботу вдома. На самоті.

Завжди є безліч спокусливих варіантів. Ми забули, що таке жити і зустрічатися з людьми. Навіщо питати, як поїздка, якщо ми бачили все в Instagram? Навіщо робити вибір, якщо відкрито так багато дверей? Але цей вибір паралізує нас. Оскільки можливостей занадто багато, то куди простіше розгубитися і відкласти вибір на потім.

Ми говоримо собі, що нам потрібен стимул. Ми переконуємо себе, що вона недостатньо хороша. А потім скаржимося на ідіотську життя, в якій ми нікому не потрібні.

Раніше ми вважали, що перебуваємо в відносинах, після першого сексу. А то і набагато раніше. Тепер ми перебуваємо в відносинах тільки після того, як змінимо відповідний статус на Facebook. А всі інші повірять нам тільки після того, як ми опублікуємо парочку спільних фотографій. Все це перетворило наші відносини в міф.

Ніхто не постить о третій ранку статуси про те, чому вона ридала всю ніч. Ніхто не постить сумні твіти про те, як це важко – любити. Ми бачимо в соцмережах лише щасливі статуси і вражаючі фотографії. І робимо помилковий висновок про те, ніби хтось із нас складається в “ідеальних” відносинах.

Але правда в тому, що чим більше ми віримо в ідеали, тим менш щасливі.

Реальне життя і життя в Facebook – це дві різні речі.
Не існує ніяких “ідеальних” партнерів. Немає ніякого “ідеального” сімейного життя.

Але ми в це не віримо. Для цього ми дуже довго сидимо на сайтах знайомств. І справа ж не тільки в стосунках. Нам постійно здається, що ми недостатньо гарні. Що наші відносини не досить гарні. Ми починаємо вірити в те, що любов повинна бути схожа на доставку піци: все просто і зрозуміло.

Ми розівчилися кохати…

Переглядів (1300 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close