#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Як зрозуміти, що ви подобаєтесь дівчині

Якщо вам сподобалася дівчина, то ви, зрозуміло, хочете знати про, чи взаємні ваші почуття. Психологи відзначають ряд безпомилкових ознак, які видають внутрішні переживання дівчини.

Так, зрозуміти почуття дівчат далеко не просто. Звичайно, є і такі, які цього не приховують, фліртують і висловлюють симпатії. Більшість же ретельно приховують свої почуття.

Спостерігайте за тим, що вона робить

По-перше, її запросто видасть погляд, тому спробуйте зловити його на собі. Якщо вона, помітивши, що ви зловили її погляд, зніяковіло відвернеться або почне зніяковіло посміхатися, то цим вона практично зізнається вам у коханні.

Крім того, зверніть увагу, чи ніяковіє вона у вашій компанії. Це ще одне підтвердження, що ви їй подобаєтеся. Якщо ж вона багато і безглуздо хіхікає, перебуваючи у вашій компанії, то в її любові до вас можете не сумніватися!

Важливо відзначити, чи шукає вона привід побути поруч з вами. Якщо вона відчуває до вас почуття, вона, зрозуміло, буде шукати будь-який привід, наприклад, попросить вас допомогти їй з іноземною мовою.

Також цікаво відзначити, як багато уваги вона приділяє своїй зовнішності у вашій присутності. Якщо у вашій присутності вона часто фарбує губи помадою, нескінченно вирячився в дзеркало і постійно поправляє одяг, то вона безумовно прагне вам сподобатися.

Ну, і звичайно – мова тіла! Мова тіла дівчини запросто розповість про її почуття. Якщо вона повністю повертається до вас, коли ви звернулися до неї, і дивиться вам в очі – це саме пряме свідчення її любові.

Можете для порівняння поспостерігати, як вона себе веде з іншими хлопцями. Вона може бути грайливою з багатьма хлопцями. Якщо з іншими вона веде себе так само, як і з вами, то … робіть висновки.

Спостерігайте за тим, як вона каже

Тут є тонкий момент. Якщо дівчина починає вас дражнити, це вам прямий сигнал, що ви їй небайдужі. Дражнилки – це форма флірту. Вона може обстібати ваш одяг, стрижку, манеру триматися, ходу – це все ознаки її симпатії. Зауважте при цьому, пристає вона також до всіх, або тільки до вас.

Банальний знак – похвала. Якщо дівчина вас розхвалює, то тут все зрозуміло. Звичайно, вона може виявитися просто любителькою роздавати компліменти всім поспіль. Тому тут вам цей момент треба теж відстежити.

Переконайтеся, що вона шукає привід заговорити з вами. Якщо ви їй дуже подобаєтеся, то вона знайде привід почати розмову, спираючись на вашу думку, щодо спорту або жуйок.

Звичайно, дівчатам завжди цікаво дізнатися, хто вам подобається. Тому вона вдасться до спроб з’ясувати, закохані ви в кого-небудь. Саме такий хід дозволить вам побачити її наскрізь. Це абсолютно доводить, що вона відчуває до вас романтичні почуття.

До того ж, якщо дівчина якимось чином прагнути принизити інших дамочок, з якими ви спілкуєтеся, значить, вона шалено вас ревнує, оскільки ви їй не приділяєте достатньо уваги.

Зверніть увагу, як вона відгукується про інших хлопців. Якщо на її думку, всі вони недостатньо гарні для неї, то вона дає вам зрозуміти, що їй потрібні саме ви. Крім цього вона також може розповідати, кому чого не вистачає, акцентуючи на ваших особистих якостях.

Проведіть додаткові заходи щодо уточнення питання

Проведіть моніторинг думок своїх знайомих. Зазвичай навколишні знають всі! Розпитайте своїх друзів. Ваші приятелі можуть знати, хто ще може подобатися цій дівчині. Однак моніторте невимушено, щоб не виглядати сексуально стурбованим.

Потім, перейдіть на коло її друзів. Це ризиковано, так як можуть побити ті, кому вона цікава також, як і вам. Тому вишукуйте хитрі ходи, аж до дрібних інтриг і підкупу зацікавлених осіб.

Зрештою, ви можете найняти собі агента для з’ясування всіх питань що цікавлять вас, щоб не викривати себе і уникнути побутового мордобою на сексуальному грунті.

Три важливих поради:

  1. Не ведіть себе з предметом ваших симпатій так, ніби вона інопланетянка. Вона таке ж непорозуміння, як і інші, тому будьте поблажливі і толерантні.
  2. Якщо ваші почуття взаємні, не нехтуйте нею в побутових ситуаціях, щоб не розбивати їй серце.
  3. Ведіть себе впевнено в кожній ситуації, щоб не виглядати в парі з нею як два параноїка.
Переглядів (1352 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close