#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

«Розумний» холодильник від компанії LG, з яким ви зможете поспілкуватись

Холодильником з підключенням до Інтернету і вбудованим сенсорним екраном вже не здивуєш: подібні пристрої регулярно з’являються на виставках електроніки та рекламуються виробниками. Холодильник з вбудованим в двері дисплеєм – ідея не нова. Компанія Samsung займається виробництвом «розумних» холодильних пристроїв вже деякий час, хоча інші виробники теж змогли розгледіти потенціал в побутовій техніці такого роду. Але в той час, як хлопці з Samsung роблять ставку на Android, їх співвітчизники з LG вирішили спробувати Windows 10.

розумний холодильник

Компанія LG представила на виставці побутової техніки IFA 2016 в Берліні новий холодильник, який оснастили великим сенсорним екраном і операційною системою Windows 10. Він отримав назву LG Smart Instaview Door-in-Door. Діагональ екрану складає 29-дюймів. Вся система працює під управлінням ОС Windows 10, що дозволяє запускати різні програми, від Paint до Skype.

В середині новинка виглядає як звичайний холодильник для зберігання продуктів і напоїв.

холодильник LG

Зовні ж користувачам постає зовсім інша картина: праві дверцята холодильника – повноцінний планшет, що працює під управлінням Windows 10. При цьому екран пристрою може ставати напівпрозорим, дозволяючи побачити продукти, що знаходяться за ним.

холодильник LG

Пристрій буде поставлятися з кількома іншими додатками від виробника, які, наприклад, допоможуть дізнатися харчові звички членів сім’ї, калорійність і поживну цінність продуктів, які зберігаються в холодильнику, а також стежити за закінченням їх терміну придатності. А оскільки LG Smart Instaview працює під управлінням Windows 10 і має вбудований мікрофон, його власники зможуть запускати на ньому відтворення музики та інші функції за допомогою Cortana, не відриваючись від плити, під час приготування їжі. Тобто зможе порозмовляти з голосовим помічником, спитати в неї рецепти, дізнатись прогноз погоди та послухати новини.

 умный холодильник LG

Забезпечує роботу операційної системи процесор Intel Atom, 2 ГБ оперативної пам’яті. Власник холодильника може залишати на сенсорному екрані позначки, встановлювати таймер, додавати рецепти і корисну інформацію про їжу.

У продажі холодильник з’явиться до кінця 2016 року. Інформація про ціну і технічні характеристики цього чудо-холодильника покищо не уточнюється.

Автор: Юрій Юрійович

Переглядів (10250 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close