#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Ігри для компанії, яка вирішила відпочити від інтернету

Інтернет-індустрія робить все можливе, щоб люди не розлучалися зі своїми смартфонами: створює видовищні ігри, зручні месенджери і гігабайти веселих картинок в новинних стрічках соцмереж. Незважаючи на це, не перевелися ще ті, хто по-старому читає паперові книги і грає в настільні ігри з друзями.

Ігри для двох

«Балда»

 • Як грати: Знадобляться ручка і листок в клітинку. Загадуємо будь-який іменник в однині (власні  імена можна). Залежно від кількості букв малюємо квадрат, в нього посередині вписуємо слово. Далі по черзі гравці приписують по одній букві, щоб утворилися нові слова. Очки рахуються за кількістю букв, виграє той, хто придумав більше довгих слів.
 • Ціль: Придумати велике слово і обережно приписувати букви хід за ходом так, щоб противник не здогадався про задумане слово і не написав його першим.

«Ромб»

 • Як грати: Реквізит такий же: листок і ручка. Малюється ромб, а гравці по черзі малюють палички розміром з 1 клітину. Коли клітина окреслена з усіх боків, той, хто намалював останню паличку, вписує в отриманий квадрат хрестик або нулик.
 • Ціль: Зробити якомога більше «будиночків» для себе і не допомагати противнику будувати свої.
 • У чому інтерес: Азарт гри збільшується, коли не залишається вільного простору і починається реальна боротьба за клітинки.

Ігри для великої компанії

«Асоціації»

 • Як грати: Одна людина загадує слово і каже першу букву. Решта учасників по черзі задають йому запитання, відповіддю на який буде слово на ту ж букву. Приклад питання для слова на букву К: «Ця тварина, у якого є вуса, лапи, хвіст?» Приклад відповіді: «Ні, це не кабан». У кабанів, чи знаєте, теж є і вуса, і лапи, і хвіст. Якщо ведучий не може відповісти на питання, він говорить другу букву. І в такому випадку інші вже загадують слова, в яких перші дві букви відповідають задуманим, і так далі, поки хто-небудь не відгадає слово цілком.
 • Ціль: Робити питання каверзними, щоб ведучий не відразу здогадувався, про що мова. Тут головне – не перемудрувати, важливо, щоб відповідь на поставлене питання було однозначним.

«Крокодил»

 • Як грати: Потрібні секундомір, ручка і листок, на якому записуються очки. Учасники розбиваються на дві команди, далі по черзі загадують один одному слово і вибирають учасники з команди, хто буде його показувати «своїм». Якщо за 1 хвилину слова не відгадали, значить, команда не отримує очко.
 • Ціль: Головне – придумати цікаві слова, щоб їх смішно було показувати і не дуже важко відгадувати.

«Я»

 • Як грати: У цю гру краще грати в кінці вечірки, коли настрій вже піднявся. Всі сідають в коло так, щоб добре було видно один одного, потім учасники по черзі виголошують: «Я». Хто перший засміється, тому придумують слово, яке він додає до «я» вже в наступному колі.
 • У чому інтерес: На перший погляд гра може здатися дивною, але на ділі вона дуже і дуже весела. Навіть якщо всі налаштовані серйозно і кілька кіл ніхто не сміється, рано чи пізно настає момент, коли хтось починає розуміти, якими дурницями всі займаються і як це нерозумно виглядає з боку. І – вуаля – перший готовий, а далі вже нікого не зупинити: від сміху будуть литися сльози і заболять животи.

Ну а якщо компанії немає, то прекрасно можна провести вечір і на самоті, якщо знати одного цікавого «вбивцю часу».

Гра для одного

«Хід конем», або «Заповни квадрат до 100»

 • Як грати: Тут теж без ручки і листка не обійтися. Малюємо квадрат 10 × 10 клітинок, пишемо цифру 1 в будь-якому місці, потім 2, 3 і т. д. Переміщатися можна тільки буквою Г, як ходить кінь у шахах.
 • Ціль: Написати все цифри до 100.
 • У чому інтерес: Азарт полягає в тому, що варіантів гри – десятки тисяч і кожен раз результат буде різним. До 100 дійти теоретично можна, але практично дуже важко. Кажуть, це під силу тільки геніям!
Переглядів (14243 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close