#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

про нас

Дрогобич — це мальовниче українське місто, де розвинутий туризм, ІТ-сфера. Місто охайне, комфортне, безпечне, привабливе як для інвесторів, так й для гостей та туристів. Є велодоріжки, культові заклади, кільканадцять туристичних маршрутів, два десятки готелів, і кілька хостелів. Тут щороку відбуваються масштабні творчі мистецькі вечори, відомі фестивалі, всеукраїнські акції, втілюються екологічні проекти…

Те, що ми написали, є, у своїй суті, доброю мрією, яку воліємо втілити, хоча б на йоту, спільними зусиллями з Вами — людьми доброх волі.

“Добре місто” — це актуальний багатовекторний проект, який поставив перед собою цілі: створити позитивний імідж Дрогобича, як міста, яке розвивається, міста, яке люблять, міста, яке охоче відвідують туристи, яким пишаються його тутешні мешканці і яким комфортно тут мешкати. Адже тут є безпека, рух, життя… є перспектива на добре майбутнє.

Наша діяльність складається з конкретних покрокових проектів, які будуть фінансуватися спонсорами (донорами/грантова основа), місцевою громадою.

Кінцева ціль нашої діяльності: принести в місто добрі зміни: де є чим зайнятися молоді, де модно їхати на велосипедах, громадяни об’єднуються і вирішують свої проблеми не чекаючи, коли органи державної влади зроблять у місті щось необхідне для цього. Ми — не чекаємо, а робимо це; у місті успішно діють бізнес-інкубатори, сформована добра традиція місцевої культури: фестивалі, творчі зустрічі, концерти, лекції, актуальні заходи; сформована нова думка, нове бачення, що це місто відкритих людей, місто нових традицій та можливостей…

Мріємо і віримо, що йде той пророчий час, коли в недалекому майбутньому хтось щиро скаже: “Дрогобич — це місто в якому хочеться жити і в яке хочеться переїхати, це добре місто для мого майбутнього!…”

Дуже хочеться, щоб Дрогобич не покидала і його обдарована. Та для її доброго майбутнього має бути добра основа. І ми маємо стати цією основою. Адже, “хто, якщо не ти, коли, як не зараз”?!

Ми, творці української соціальної мережі Weua.info, на власному досвіді переконалися, що команда людей з провінційного міста здатна створити ІТ-продукцію світового зразка. Тому, одним із ключових напрямків діяльності “ДМ”, буде проект Дрогобич — ІТ-місто, який передбачає відкриття гуртків програмування і дизайну в кожній із шкіл міста. Ми вирішили, що краще мати своїх висококваліфікованих програмістів, аніж шукати їх в інших містах. Кінцевою ціллю є створення потужного IТ-центру на зразом Пауло-Альто (США). Цей крок дасть можливість молоді Дрогобича (тут на місці) працювати в одній із найперспективніших ІТ-компаній Україні і отримувати конкурентну заробітню плату європейського рівня.

Звісно, серед Вас знайдуться чимало скептиків, які побачать в цьому добру ініціативу, яка проявить себе зникне собі в небуття. Як би там не було, ми маємо віру в себе, надію на краще, любов до життя, яке ми творимо власними руками і добрими вчинками.

Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close