#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Пошукова оптимізація сайту

Всі ми добре знаємо, що мати сайт це одне, а бути на перших місцях у пошукових системах – це друге.

Що саме шукають люди, як вони шукають, що з вашим сайтом не так – на ці питання я постараюсь вам відповісти у цій статті.

Що саме шукають люди?

На це питання кожен може відповісти по-різному, але існують групи пошукових запитів, які “сортують” людські бажання. Користувач може шукати як “аеропорт” так і “як приготувати рибу”, або “купити iphone 5s”.

Не знаю чи ви помітили, але кожен з цих запитів входить в окрему пошукову групу.

Отже:

Група 1. Навігаційні запити.

Мають конкретність – Аеропорт у Києві, магазин Samsung у Львові та інші. Це пошукові запити користувачів, які знають що шукають, але не обов’язково будуть щось купляти. Вони вже користуються вашими послугами, вони вже є вашими клієнтами або багато про вас чули. Ймовірність того, що прийдуть нові відвідувачі на ваш сайт не велика, але все-таки є.

Група 2. Інформаційні запити.

Коли ми не знаємо як “приготувати страву для коханої”, або “чому не включається холодильник” і починаємо шукати це в Інтернеті, то використовуємо інформаційні запити. Вони не несуть у собі цінності покупки на вашому сайті, її імовірність дуже низька, але як свідчить статистика, багато людей не одразу купляють товар. Може пройти 3 місяці до того, як людина буде готова купити новий холодильник. А де саме їй його купити? – Правильно, на тому сайті, де вона вже не раз бувала. Як я писав вище, ці пошукові запити не несуть у собі цінності миттєвої покупки, але подальшої – 100%.

Тому не забувайте створювати на вашому сайті гарний якісний контент. Пишіть статті, знімайте відео, виставляйте фото, які будуть корисні людям, і з часом ви помітите, як це відбилося на ваших продажах.

Більше читайте на сайті нашого партнера – Sitekafe

Переглядів (1009 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close