#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Як прибрати жир з низу живота ?

Як прибрати жир з низу живота:

1. Вертикальні ножиці. Ляжте на підлогу, покладіть долоні під поперек. Підніміть ноги на 90 градусів відносно себе. По черзі опускайте їх до підлоги. Рух нагадує роботу ножиць. Зробіть 20 повторень. Відразу ж після вправи встаньте на ноги і зробіть 10 стрибків на 2-х ногах.

2. Прийміть положення як при віджиманні від підлоги. Відірвіть ногу від підлоги і підтягніть коліно до грудей, потім іншу ногу також. Зробіть 20 повторень і потім відразу ж 10 стрибків на двох ногах.

3. Сядьте на підлогу, руки спираються об підлогу за спиною. Швидко притисніть коліна до грудей, керуючись силою м’язів преса. Рух відбувається одночасно, корпус іде до ніг, а коліна до грудей. Повертаючись у вихідне положення, ноги слід випрямити, проте ставити їх на підлогу не потрібно. Повторіть рух 20 разів, встаньте на ноги і виконайте стрибки.

4. Сядьте на стілець, втягніть живіт. Візьміться руками за край стільця. Акуратно підтягніть ноги колінами до грудей, потім поверніться у вихідне положення. Корпус не нахиляйте, навантаження повинна йти тільки на прес. Після 20 повторень зробіть 10 стрибків.

Переглядів (1116 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close