#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Як чистота душі впливає на зовнішню красу

Виникає питання: як же очистити свою душу й тіло? Виявляється, людина, яка живе безладним життям, в душі така же. А от якщо вона, навпаки, має в серці чисті думки, то й на вигляд вона приваблива. Давайте розглянемо докладніше.

1. Фізична чистота. Не важко пригадати, з яким людьми нам легше спілкуватися – звичайно ж, з доглянутими, добре одягненими. Адже правда, від людей недбалих відразу ж стає не по собі. Те, як ми виглядаємо, говорить нам про відповідальність перед самим собою. Стежити за своєю зовнішністю потрібно завжди, навіть якщо іноді зовсім буває не до цього.

2. Чіткий розклад. Людина повинна знати, що вона насправді робить у цьому житті, і ні в якому разі не слід витрачати час даремно. Чіткий графік – це дисциплінованість нашого організму. Розумна людина не витрачатиме себе на порожні розваги, вона точно знає свою мету в житті.

3. Чистота відносин. Для рівноваги душі і тіла дуже важливо ставитися до людей так само, як і ми хочемо, щоб і вони ставилися до нас – ласкаво, порядно, щиро. Не варто брехати, ображатися, зраджувати, будувати інтриги, закочувати скандали. Саме уникаючи цього, душа стає чистішою, а з нею стає краше і людина. Звичайно, нелегко стримувати спалахи гніву, але все-таки можна навчитися з часом, хоча б інколи, контролювати себе. Наприклад, подякувати комусь або вибачитися за свою помилку. Іноді навіть якийсь маленький вчинок може змінити кардинально наше життя. А також зробити нас більш світлими, добрими і чутливими по відношенню до інших. Правильні справи будуть змінювати наші емоції і очищати душу від усякого сміття.

4. Оточення. Тут мається на увазі не тільки порядок у будинку, на кухні або за комп’ютерним столом. Важливі також люди, близькі, які завжди оточують нас. Слід усунути зі свого середовища тих, хто приносить негатив в наше життя. Наприклад, якщо ви не вживаєте алкоголь, а ваша подруга, навпаки, його любителька, в такому випадку, краще знайти собі іншу подругу. Ваша душа точно не очиститься, якщо ви будете проводити час з людьми, що володіють поганими пристрастями. Ми стаємо тими, з ким ми спілкуємося. Є прислів’я: “Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти!”.

5. Духовне зростання. Це останній, але дуже важливий аспект для розвитку себе, як особистості. Розкриваючись більше в духовному стані, ми забуваємо, хоча б на мить, про тілесне життя. Так розвиватися можна різними способами: дивитися фільми про любов, слухати музику, читати книги, ходити до церкви… І робити так потрібно завжди.

6. Єдність. У більшості випадків вважається, що, займаючись духовними практиками можна досягти надприродних здібностей. Але з цим слід бути обережніше, адже дари даються не тільки від Бога, а й від лукавого теж. Господь створив людину, давши йому душу і тіло, а також вдихнув у нього життя, наділив духом. І зовсім не обов’язково використовувати аюрведу або йогу, щоб пізнати Всевишнього, себе і те, для чого ми народжені. Перш за все, слід шукати досконалу любов, справжню, яка несе в собі справжнє щастя. І це щастя полягає не у грошах, улюблених людей або кар’єрі.

7. Щастя. Це любов до себе і до всіх оточуючих. Це високе почуття відкриває у людини всі десять органів почуттів, замість п’яти. Такий стан важко передати словами, в такий момент хочеться всіх обіймати і говорити слова любові. Дуже важливо, особливо в наш час, не потрапити на виверти шахраїв, які нав’язують свою думку іншим, використовуючи різні релігії або ж якісь інші методики. Істинна любов не злиться. Якщо хтось навчає вас якимось духовним практикам, зверніть увагу на зміни у своєму характері. Якими ви стаєте після цього? Міняєте ви в кращу сторону?

Коли ж людина досягає певного душевного стану, вона стає сильною, сміливою, доброю, м’якою. Це відразу ж проявляється в різних життєвих ситуаціях. ЇЇ життя стає прикладом іншим. Люди з величезною силою духу здатні на незвичайні вчинки. Про це багато говорять ЗМІ. Часто буває, що в небезпечних ситуаціях людина проявляє себе з дуже несподіваного боку, роблячи щось на благо порятунку інших. Навіть бабусі пов’язують злодіїв, немічні стають здоровими, а потвори перетворюються на красунь. Звідси висновок: людина здатна керувати собою, використовуючи волю. Ось це і говорить про єдність душі і тіла.

Переглядів (1135 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close