#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Основні причини, чому чоловік не хоче одружуватися

Ви зустрічаєтесь вже більше року, але в ЗАГС чоловік ще не кличе? У таких ситуаціях часто починаються образи, хтось щось комусь не договорює і відносини летять в тартарари. Давай без паніки! Саме час розібратися, чому він не хоче з тобою одружитися.

З твоєї вини

Згадай початок ваших відносин. Ти говорила щось в дусі: «За тебе заміж? Та ні!»? Можливо, тоді ти не підозрювала, як далеко зайдуть ваші стосунки. Але покаятися в таких сміливих висловах чомусь не наважилась.

Зворотний бік медалі: ти постійно повторюєш йому, що пора в ЗАГС. Чоловік звик до цього, тому ніяк не реагує. І, до речі, дивно, що при такому розкладі він ще не втік від тебе.

3xxjlfXb4uwZXZ2a1lNAohLvZsluYz (1)

Ще не час

Можливо, чоловік просто збирає гроші на весілля. І хоче зробити тебе найщасливішою нареченою. Якщо все саме так – тобі варто радіти, адже чоловік дійсно ретельно готується до вашого весілля. Він мріє відясвяткувати його по вищому розряду.

Навіть не думав

Такий варіант теж можливий. Це жінки полюбляють постійно витати в хмарах і мріяти про весільну сукню, розкішні церемонії і медовий місяць. А чоловіки про подібне навіть не замислюються. У такій ситуації спробуй натякнути, про що ти мрієш останнім часом.

F2YTiU3ipAQiIodNe46k3Y75oXdsM6

Переконання

Найважчий випадок – це намагатися довести щось чоловікові, який твердо переконаний в тому, що він має рацію. Якщо для нього шлюб – це застаріла традиція, то змінити його думку буде дуже складно. І навряд чи взагалі він візьме тебе в дружини. Якщо ти при такому розкладі не захочеш піти від нього – тоді у тебе справжня любов. Переконання – хороша перевірка почуттів, чи не так?

Сімейне свято

Можливо, він хотів би відсвяткувати весілля разом з вашими спільними дітьми? Якщо чоловік бажає, щоб діти бачили, які щасливі їхні батьки – це похвально. Але часто жінки не розуміють такої логіки. Візьми, наприклад, Анджеліну Джолі і Бреда Пітта. Вони спочатку задовольнялися цивільним шлюбом, а коли у них з’явилися діти – організували красиве весілля, яке стало святом для всієї родини.

Gvk2S3OHYDxf2njuenMpyKpLsrO7YH

Холостяк

Є тип чоловіків, які не можуть нагулятися навіть протягом всього свого життя. Таких видно здалеку: вони люблять бути в центрі уваги і чоловічі компанії вважають кращими за жіночі. З такою людиною краще поговорити напряму. Адже, якщо ти згодна за все своє життя жодного разу не вийти заміж – тоді можна продовжувати з ним стосунки.

Переглядів (1302 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close