#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Що розповідає про вас ваша улюблена сексуальна поза

Адже справа не тільки в оргазмі!

Секс – це щось набагато більше, ніж простий фізичний контакт. Те, як ви ним займаєтесь, – результат вашого харчування, емоцій, які ви зазвичай відчуваєте, і звичайно, вашого характеру.

У звичайному житті у нас повно громадських обмежень. І тільки під час занять сексом з коханою людиною ви можете бути собою. Зрозуміло, позиція, в якій ви любите робити ЦЕ, може багато розповісти про те, наскільки ви сором’язливі, ледачі, впевнені в собі або наскільки ласкаві.

Місіонер.

Якщо місіонерська поза – ваша улюблена, значить, ви жадаєте максимальної фізичної близькості.
У цієї пози погана репутація: її називають “нудною” і не оригінальною. І тим не менш, у неї є дві незаперечні переваги: ​по-перше, саме в ній найпростіше досягти оргазму; по-друге, тільки в ній можете дивитися в очі своєму партнеру, цілувати його, пестити і проявляти ніжність іншими способами.
Сексолог Ава Каделл в інтерв’ю Men’s Health каже, що чоловіки, що використовують цю позицію “за замовчуванням”, зазвичай дуже романтичні, але від них важко очікувати безумств і пригод.

Доктор Чарлі Глікман в інтерв’ю Cosmopolitan додає, що приблизно те ​​ж саме можна сказати і про жінок, що віддають перевагу цій позиції: вони або соромливі, або потребують безпеки більше за інших.

Поза наїзниці.

Чоловік, який любить, коли його жінка зверху, – безкорисливий, щедрий джентльмен, що піклується про сексуальні потреби своєї партнерки. Про це особливо важливо пам’ятати, оскільки саме ця позиція – найбільш небезпечна для пеніса.

Каделл каже, що ця поза “вигідна” обом партнерам: якщо керувати процесом в ній буде жінка, то її шанси на досягнення оргазму виростуть у кілька разів, а якщо рухатися буде переважно чоловік, то це дозволить йому проникнути глибше звичайного, і це максимізує його шанси на оргазм.

З іншого боку, чоловік може відправити жінку на другий поверх, якщо йому лінь або він втомився. Але незалежно від істинних причин цієї його пристрасті, для жінки це подарунок. Дослідження показують, що саме в цій позиції у них найбільше шансів на оргазм.

Наїзниця спиною до “коня”.

У цій позиції вся турбота про задоволення лягає на її плечі. Саме вона контролює швидкість і глибину проникнення.

Якщо на ній наполягає чоловік, значить, він візуал, що потребує постійно бачити свою жінку під час сексу цілком. Якщо ж її любить дівчина, то, ймовірно, вона сильна, енергійна і звикла за все в житті відповідати сама.

Доггі-стайл.

Ця поза повертає нас до природного “коріння”: вибирають її найчастіше люди агресивні, цілеспрямовані, енергійні та егоїстичні. Глікман додає, що ця позиція (характеризується відсутністю зорового контакту між партнерами) – найбільш “безособова”.

Тобто її воліють або люди, орієнтовані на випадковий секс або, навпаки, партнери, які разом занадто довго для того, щоб переживати з приводу відсутності поцілунків під час сполучення.

Іншими словами, її вибирають партнери, для яких фізичне задоволення важливіше емоційного контакту.

З фізіологічної точки зору поза дуже вигідна: чоловіку вона забезпечує глибоке проникнення, а жінка отримує інтенсивну стимуляцію точки G.

На боку, чоловік ззаду.

Ця позиція характерна для чоловіків, які дуже романтичні і воліють доглядати за жінкою навіть під час сексу. Ця поза зручна для того, щоб шепотіти ніжності на вухо жінці прямо під час сполучення.

Крім того, ця поза забезпечує максимально можливий фізичний контакт двох тіл. Тому вона здатна вивести задоволення від сексу на новий рівень.

Ця поза відмінно підходить для жінок, які не хочуть займатися сексом через нудьгу, депресії . З погляду прекрасної статі, більш комфортної позиції і не придумати.

Стоячи.

Якщо ви любите займатися сексом в цьому положенні, значить, ви відчуваєте потребу в самовираженні і повазі.

Чоловік, готовий займатися сексом стоячи, напевно веселий і напористий. А можливо, що хтось із партнерів просто ексгібіціоніст, тому що саме в такій позі люди найчастіше “попадаються” на очі сусідам по будинку або випадковим перехожим.

Вам є що сказати з цього приводу? Чи може, ми не праві? Поділіться своєю думкою в коментарях!

Переглядів (2290 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close