#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Легковажні люди частіше досягають успіху

Мало хто запросто назве себе легковажною людиною. І це незважаючи на те, що робочі місця більшості схожі на наслідки вибуху, а безлад в кредитках і паперах натякає на нехлюйство господаря. Але кожен, швидше, бачить себе в мріях серйозною людиною, яка тримає під контролем власне життя і весь простір навколо.

Ми звикли вважати серйозність і порядок запоруками успіху

Нас з дитинства переконували: безлад і легковажне ставлення до речей і життя в цілому не сприяють нічому доброму. Ми віримо в те, що тільки серйозний підхід до життя може привести до успіху.

І начебто ми живемо повноцінним життям, хоча розкидаємо речі та існуємо кожен день не в ідеально чистому світі. Навіть коли ми семимильними кроками йдемо до вершин кар’єри, черв’ячок усередині продовжує шепотіти: «Ні, ти занадто поверхово до всього ставишся, твій стиль життя надто легковажний, ти точно потрапиш в якусь халепу, і нічого не вийде». Чи варто прислухатися до цього внутрішнього критика?

Легковажні люди більш схильні до творчості

За словами Еріка Баркера, автора журналу Time, насправді саме легкість буття визначає, наскільки людина інтелектуальна. Журналіст посилається на книгу Стівена Джонсона «Звідки беруться хороші ідеї. Народження і доля інновацій», головна ідея якої якраз і полягає в тому, що безлад навколо людини – це показник його інтелекту. У мегаполісах люди живуть більш безтурботно в порівнянні з невеликими поселеннями. І саме в великих містах зосереджена вся активність по створенню інновацій. Легковажний мозок більш схильний до творчості та здатний на новаторство.

photo-1466784828399-9a9921e8bdfd

Тільки людина легковажного менталітету може працювати на декількох проектах або захоплюватися одночасно різними хобі. Це, в свою чергу, змушує його розум працювати максимально ефективно, на піку своїх можливостей. У такої людини народжуються найнесподіваніші думки і нові ідеї. Наприклад, малюючи під музику, можна створити новий стиль живопису. Уміння жити і творити в режимі багатозадачності дозволяє легковажним людям домагатися серйозних успіхів і робити грандіозні відкриття.

Так, хаос навколо веде до геніальних ідей!

Може здатися дивним, але чим більше різноманітних думок блукає в голові, тим більша ймовірність того, що серед них знайдеться щось дійсно вартісне. Саме подібний принцип лежить в основі мозкових штурмів, які часто влаштовують творчі колективи для створення чогось інноваційного, незвичайного.

photo-1445810694374-0a94739e4a03

Ерік Баркер посилається на книгу Джоні Лерера «Уяви. Як працює креативність», де автор стверджує, що безлад на столі або навколо людини стимулює його творче мислення. Іншими словами, чим більший безлад, тим креативніше працює мозок.

Хаос навколо не тільки не заважає ясно мислити, а й змушує таких неорганізованих людей дивитися на світ з іншої точки зору, підходити до ситуацій з іншого боку. В багатьох випадках саме невміння жити в ідеально впорядкованому світі стає ключем до справжнього успіху.

Переглядів (1757 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close