#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

10 речей, про які не можна забувати

  1. Правило 80/20 (Закон Парето). 80% всіх ваших результатів і доходів приносять вам лише 20% вашої діяльності. Багато що з того, що ви робите, насправді не так вже й необхідно. Оптимізуйте свій час. Задумайтесь: 80% практично даремної роботи! Так у кого там немає часу для улюбленого хобі?
  2. Закон Паркінсона. Ви можете робити те, що вам треба, набагато швидше. Чим більше часу ви виділяєте на завдання, тим більше витратите. А якщо ви схильні відкладати справи до останньої хвилини, то незалежно від того, виділили ви собі тиждень або місяць, робитися робота буде все одно в останні 2 дні.
  3. Спочатку віддавайте, а потім отримуйте. Саме в такому порядку, а не навпаки. Згодом ви отримаєте більше, ніж віддали. Радійте за мир. Кожну секунду на землі виконуються бажання. Завтра може здійснитися і ваше. Жодна людина, що зробила гідний вчинок, ніколи не отримала в нагороду менше, ніж віддав.
  4. Помилки і невдачі – це добре. Вони дозволяють здобути безцінний досвід, дізнатися безліч цікавого і стати успішним, так як успіх в житті нерідко приходить лише в тому випадку, якщо ви не піддалися невдачам та помилкам. Він приходить лише до наполегливих.
  5. Знайомтеся і спілкуйтеся легко. Ставтеся до будь-якої зустрічі, як ніби там присутні ваші найкращі друзі. Якщо ви почнете спілкування саме з такою установкою, ви будете більш впевнені, більш відкриті і будете викликати прихильність до себе нових людей. Не кажучи про те, наскільки важливо перше позитивне враження.
  6. Ваше ставлення змінює реальність. Песимізм може ховатися за маскою реалізму. Саме тому ви опиняєтеся кожен раз “правим”. З іншого боку, може бути, краще не завжди бути таким, так як з часом ми вчимося знаходити лише те, що шукаємо…
  7. Подяка – простий спосіб відчути себе щасливим. Це чудовий засіб підтримувати позитивне ставлення до навколишньої дійсності і концентруватися на правильних цілях. А ще – робити щасливими інших. Що в свою чергу зробить вас ще щасливішим – емоції заразливі.
  8. Не порівнюйте себе з іншими. Якщо ви порівнюєте себе з іншими, ви дозволяєте зовнішньому світу контролювати себе. Перепади настрою забезпечені. Набагато продуктивніше порівнювати себе з собою ж. Щоб побачити, наскільки ви просунулися вперед і як виросли над собою.
  9. У страху очі великі. 80-90% того, чого ви боїтеся, ніколи не станеться насправді. Вони існують тільки в голові. І навіть якщо щось трапляється, то все не настільки жахливо, як ви уявляли собі. Занепокоєння – лише марна трата сил і часу.
  10. Не сприймайте все надто серйозно. Більшість сьогоднішніх проблем ви навряд чи пригадаєте через пару років. Якщо ставитися до себе, своїх думок і емоцій занадто серйозно, це призведе лише до занепаду сил. Розслабляйтеся – і ваш настрій буде змінюватися чудесним чином.
Переглядів (1871 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close