#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

11 ознак того, що Він тебе любить

Жінки бурхливо висловлюють свої почуття і не приховують емоції, чого не скажеш про чоловіків. Як зрозуміти, що чоловік вас любить? На це питання відповідь дала психолог Сюзан Краус Уітборн.

photo-1468272240963-b147baaa2076

Більшість теорій про відносини фокусуються на тому, наскільки близькі партнери один до одного. Однак, відповідно до теорії психолога Джона Готтмана (John Gottman), щоб зрозуміти, наскільки сильні почуття, краще фокусуватися на зовнішніх проявах.

Вчинки людини, в більшості випадків є більш серйозним доказом того, що відбувається у нього в душі, ніж наші висновки про те, що він відчуває, які ми робимо, ґрунтуючись на тому, що він (або вона) говорить. Отже, як зрозуміти, що коханий вами чоловік любить вас?

1. Він хоче проводити час з вами

Як стверджує професор психології Північно-Західного університету (США) Елі Фінкель (Eli J. Finkel), бажання присвячувати весь вільний час вашим відносинам – це ознака сильних почуттів і бажання близькості. І хоча обидва партнери можуть бути завантажені роботою, сімейними турботами і іншими справами, той, хто дійсно любить, буде використовувати будь-яку вільну хвилину, щоб побути разом.

photo-1469507014779-a64b535f8e5f

2. Він запитує, як пройшов ваш день

Запитує він вас щовечора про те, як пройшов ваш день, що поганого і хорошого трапилося? Любов будується не на піднесені матерії, а на взаємній підтримці у важкі хвилини і бажанні спілкуватися один з одним.

3. Він довіряє вам

Дослідження, проведене психологом Деніелом О’Лірі (K. Daniel O’Leary), довело, що люди в тривалих романтичних стосунках постійно хочуть знати, де в цей час знаходиться їх партнер. Однак вони відчувають це бажання не тому, що постійно підозрюють свого партнера в зрадах. Чоловік, який не влаштовує допиту з пристрастю, якщо ви прийшли додому пізно, і не зламує ваш смартфон, щоб почитати переписку, любить і піклується про вас по-справжньому.

3bkOlKRWpRQ

4. Він допомагає вам

З нашою щоденною завантаженістю сама думка про те, що треба звалити на себе ще пару справ і обов’язків, вселяє жах. Однак саме це і сигналізує про сильні почуття. Наприклад, якщо ви не розбираєтеся в техніці, а ваш партнер прекрасно технічно підкований, то він допоможе вам налаштувати інтернет і розібратися з новим смартфоном або збігає в аптеку за ліками, бо застуда не дає піднятися вам з ліжка.

5. Він поважає ваші погляди

Дослідження, проведене психологом Ванессою Бонс (Vanessa K. Bohns), показує, що навіть якщо у вас діаметрально протилежні політичні погляди, ви все одно можете прожити все життя в мирі та злагоді. Основним секретом щасливого спільного життя в такій ситуації є вміння бути відкритим і спокійно сприймати точку зору партнера. Наприклад, якщо ви активна феміністка, а він дотримується досить консервативних поглядів на роль жінки в суспільстві, то він все одно зрозуміє, чому ви так переживаєте через своєю кар’єру.

6. Він прислухається до вашої думки

Незважаючи на те що пари зазвичай вирішують всі питання разом – від дрібних побутових дрібниць до кредитів та іпотеки, – рішення зазвичай надається тому, хто краще розбирається в даному питанні. Але навіть якщо ви нічого не розумієте в інвестиціях, дуже важливо, щоб партнер вас вислухав і дав вам зрозуміти, що ви теж брали участь в ухваленні рішення.

7. Він хоче близькості

Для досягнення емоційної близькості не обов’язково займатися сексом. Однак якщо він весь час хоче бути фізично ближче до вас, наприклад кладе руку на плече, то це означає, що партнер відчуває сильний зв’язок з вами.

gfLKJt1tTtM

8. Він дивиться на вас

Невербальні сигнали, які ви з партнером посилаєте один одному, відкривають ваші найпотаємніші почуття. Якщо ваш партнер дивиться вам в очі під час розмови або ви періодично ловите його погляд, то це означає, що йому добре поруч з вами. Не обов’язково сидіти і годинами дивитися один на одного. Іноді швидкого погляду достатньо, щоб показати, що ви любите.

JdS-Qrh46FA

9. Він любить говорити про минуле

Дослідження, яке провели психологи Сьюзан Осгарбі (Susan Osgarby) і Кім Халфорд (Kim Halford), доводить, що пари, які часто згадують приємні події і говорять про них в позитивному ключі, зміцнюють свої відносини.

10. Він заступається за вас

Коли хтось критикує вас, він не приєднується до оратора, а захищає вас? Це показує, наскільки сильні його почуття. Пари, які заступаються і підтримують один одного, тим самим зміцнюють свої відносини.

11. З ним ви відчуваєте себе добре

Партнер, який дійсно любить і піклується, буде постійно підвищувати вашу самооцінку і самовідчуття. Це логічно – ми несвідомо хочемо бути тільки з тими людьми, які змушують нас почувати себе добре. Це абсолютно не означає, що у вас не може бути сварок і розбіжностей. Але якщо в цілому з цією людиною ви відчуваєте себе впевненою в собі, сильною і красивою, то ваші відносини будуть міцніти з часом.

S8mmeoiAyCs

Переглядів (1712 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close