#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

ЯК ФЛІРТУВАТИ, ЯКЩО ТИ НЕ ВМІЄШ.

Навіть якщо у жінки немає природженого таланту зачаровувати чоловіків, змахуючи віями і волоссям, то фліртувати можна іншими способами.

M0LjAYOuBlFY5Wls4UMmn4T9bOPMqc

Навчання мистецтву кокетства моя бабуся приділяла навіть дещо більше уваги, ніж мені уявлялося розумним. Я була прямолінійна, чесна і сувора дівчинка, що призводило мою бабусю в розпач. Втім, коли я підросла, з’ясувалося, що те, що мені тоді здавалося нудними повчаннями – стало в сучасному світі рідкісної і цінної наукою. Отже, кокетство. За великим рахунком – це спосіб показати власну зацікавленість і допомогти партнеру проявити його інтерес до вас.

Дивитись в очі

Найкраще починати вчитися цьому самому де-небудь, де у вас буде зручний шанс втекти, якщо щось піде не так. Я раніше дуже любила дивитись в очі в пробках – чим там ще займатися. Отже, все дуже просто – важливо просто подивитися в очі людині і посміхнутися. Ловіть погляд людини в сусідній машині, дивіться йому в очі і раптово, ніби не витримавши власної серйозності, посміхайтеся.

PNMFwdGeqRCaUkADRFIDkSnqX8avgp

Не обов’язково при цьому бути фатальною красунею. Я, наприклад, зазвичай жахливо ніяковіла – відверталася, закривала обличчя долонями, реготала від незручності і робила перепрошуюче обличчя. І не було людини, яка б не починала посміхатися і махати у відповідь, і більшість – відкривали вікна і намагалися познайомитися.

Після одного з таких знайомств я навіть вийшла заміж. Втім, це інша історія. Приблизно те ж саме, але набагато делікатніше можна проробляти в метро або на нудних лекціях де завгодно. Подивитися в очі, посміхнутися, зніяковіти, відвернутися. І коли ви станете до нього знову – він вже сам буде шукати ваш погляд.

Я не знаю, чому це працює настільки безвідмовно – підозрюю, що якісь наші давні предки, мавпячі праматері за допомогою таких маніпуляцій обіцяли древнім чоловікам вічне блаженство і всю себе.

Бути легкою

Це наступний етап кокетства. Високий рівень. Спілкуватися так, ніби ви вже впевнені, що ви йому дуже-дуже подобаєтесь і взагалі всім відомо, що ви прекрасніша за всіх на світі. Адже якщо це так, то можна бути веселою і відкритою, годі й шукати в його словах підтексту і бажання зробити вам щось погане.

LMV84wpuoJsZ6YFBeKMuKshd65Nb4B

Можна не бути настороженою. Зняти панцир. В тому сенсі, що відповідати на двозначний комплімент: «Яке у вас рідке волосся!» Не ступором з болісним переосмисленням концепції власної стрижки, а радісним і теплим: «Так, я теж дуже люблю його колір!»

Деяка впевненість – що всі тобі раді, і всі тебе приймуть, і тому ти теж доброзичлива і мила з усіма і так же легко приймаєш їх особливості – здається мені найважливішою складовою кокетства. Багато ховають страх за зайвим напором, або дистанцією, або спробами бути ідеальною – і у багатьох навіть цілком виходить. Але це не дає легкості.

У всякому разі я завжди наголошувала, що дівчата, які повертаються із побачень, повні позитивних вражень, навіть, якщо людина виявилася не героєм їх роману, зазвичай мають набагато більше і набагато більш симпатичних шанувальників, ніж ті, що приходять зі списком претензій та зітханнями, що справжніх чоловіків зовсім навколо не залишилося.

Цікавитися людьми

Не розповідати про себе, а задавати питання. Щиро цікавитися думкою і життям іншої людини. Я пишу історії різних людей для газет і журналів з одинадцяти років – і мені до сих пір дуже цікаво їх слухати. У кожного є історія і в кожному є гарне.

RqByYmwn1Vm093IqArOtQxTAMZdVhH

Уміння фліртувати – це в тому числі вміння слухати і вміння ставити запитання так щиро, щоб співрозмовнику дуже хотілося на них відповісти. Одного разу, наприклад, десь на морі за наш з подругами столик підсіли якісь відпочиваючі чоловіки. Досить швидко стало зрозуміло, що це не зовсім наша цільова аудиторія.

Області наших інтересів були гранично далекі один від одного. Але вони були ввічливі, і мені було цікаво. А потім з’ясувалося, що той хлопець, який намагався за мною доглядати, знає напам’ять майже всього Єсеніна. Кафе біля пляжу, захід, прибій, мохіто і тобі до ранку читають прекрасні вірші – що може бути краще?

Потім він пояснив, що коли служив в армії, намагався вчити побільше віршів до візитів мами. Вона дуже любила Єсеніна, і він хотів таким чином її порадувати. Зрозуміло, що у нас не склалося з цією людиною. Але ця історія, в загальному, показує, що щось спільне, близьке або хоча б цікаве вам може розповісти будь-хто.

Просити допомоги

І останній етап – це вміння просити допомоги. І вміти бути щиро вдячною. Але не відчувати себе зобов’язаною. Ви напевно згадайте сотні випадків, коли вам було приємно зробити іншим людям приємне. Ось всі інші – такі ж.

iWL0OhNXayjOV1qrD2RDQtfc1yKnjF

Якщо людину просять, якщо вона бачить, що приносить користь, якщо їй за це щиро дякують – то це приносить велике задоволення. А навіщо нам позбавляти людей цього задоволення? Я можу попросити незнайому людину відкрити мені пляшку з водою. Не тому що я безпорадна, а тому що у мене дійсно слабкі руки і така допомога мене дуже обрадує.

Я зупиняла машини на трасі і просила допомогти мені замінити спущене колесо – і зазвичай люди включалися просто для того, щоб допомогти. Але в підсумку багато хто був би радий познайомитися і покликати мене на побачення. Я симпатична, але аж ніяк не вбивча красуня, тому, думаю, справа в моїй щирій вдячності і в тому, що я дала людині трошки побути героєм. А хто з нас цього не любить?

Я, до речі, теж якось в далекій юності купилася на прохання колеги допомогти підібрати йому краватку. Він так був щасливий і так захоплювався моїм вибором – що я не відразу здогадалася, що це прохання було спробою познайомитися. До речі, теж вельми успішною.

Переглядів (1671 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close