#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Додатки для подорожей, які працюють без інтернету

Кожен мандрівник знає, як нелегко буває в поїздках без інтернету. Однак це не означає, що вам доведеться везти з собою багато паперових карт або платити шалені гроші за трафік.

photo-1469384016477-880d0bb46a51

До вашої уваги додатки, які допоможуть вам в поїздці і без доступу в мережу.

Оффлайн-карти

MAPS.ME

Детальні карти всіх країн і міст з будь-якої точки світу! Все, що потрібно зробити, – це заздалегідь завантажити карту потрібної вам країни. Також можна прокласти маршрут, робити закладки цікавих місць і визначати своє місце розташування. Заблукати неможливо!

Android | iOS

City Maps 2GO

18707210-R3L8T8D-200-711

Офлайн-карти, детальна інформація, популярні місця і корисні поради. Всі функції, – наприклад, пошук за адресою, рецензування та позиціонування на основі GPS – також працюють без доступу в інтернет.

Android | iOS

Конвертери валют

XE Currency

Screenshot_2

Найвідоміший конвертер валют, який полегшить шопінг в будь-якій країні. Завдяки офлайн-режиму немає необхідності заходити в інтернет, всі актуальні дані вже завантажені.

Android | iOS

Легкий конвертер валют

Screenshot_3

Світові валюти (180+), актуальні курси обміну валют, вибраного, офлайн-режим, графіки.

Android

Путівники

Triposo

Screenshot_4

Безкоштовні путівники усього світу. Для великих міст ви отримуєте спеціальні путівники з інформацією про всі головні визначні пам’ятки, список великих ресторанів і різних варіантів нічного життя.

Android | iOS

Redigo

Screenshot_5

Зручний і компактний гід по країнам світу від Австралії до Японії в вашому телефоні, офлайн-карти. Вся необхідна для мандрівника інформація завжди під рукою: загальна довідка про країну (віза, часовий пояс, валюта, мова, як дістатися і багато іншого).

Android | iOS

Перекладачі

Перекладач Google

Screenshot_6

Найвідоміший перекладач на 90 мов. Ви можете переводити свої репліки і репліки співрозмовника прямо під час розмови. І головне – інтернет не потрібно!

Android | iOS

Яндекс перекладач

Screenshot_7

Додаток дозволяє без інтернету переводити слова, фрази і цілі тексти з англійської, німецької, французької, іспанської або італійської на українську і назад. Для цього потрібно завантажити вибрані мови і включити в настройках офлайн-режим.

Android | iOS

Збір речей і планування

Список речей в поїздку

18714460-R3L8T8D-200-12345

Додаток допоможе вам зібрати все необхідне для вашої подорожі так, щоб нічого не забути вдома. Є 4 заздалегідь встановлених списків речей, які закриють 80% ваших поїздок: літній відпочинок, зимовий відпочинок, відпочинок з дітьми, відрядження. При цьому ви можете легко створити свій власний список.

Android

TouristEye

Screenshot_8

TouristEye – відмінний планувальник, який надасть потрібну інформацію в потрібний час по 10000 і більше напрямках: маршрут поїздки, карти, фотографії, бронювання, карти транспорту… Все працює без підключення до інтернету!

Android | iOS

В аеропорті

GateGuru

18715560-R3L8T8D-200-6334060-R3L8T8D-170-4

У базі даних GateGuru міститься інформація про розташування магазинів і кафе в більш ніж 180 аеропортах світу з розподілом по терміналах. Як не загубитися в новому аеропорті, скільки часу піде на реєстрацію – і іншу інформацію можна знайти тут.

Android | iOS

В метро

Яндекс.Метро

Screenshot_9

Плануйте підземні маршрути в Києві, Харкові, Москві, Санкт-Петербурзі та Мінську. Дізнайтеся час поїздки з урахуванням пересадок. А ще «Метро» підкаже, в яку частину поїзда краще сідати, щоб доїхати швидше.

Android | iOS

В поїзді

Rail Planner App

Screenshot_10

Хороший додаток для всіх, хто подорожує по Європі на поїздах Eurail і InterRail. Тепер вам не важко буде знайти найближчу станцію і дізнатися графік відправлення поїздів, навіть якщо поблизу немає точки Wi-Fi.

Android | iOS

IndianRailway Offline TimeTable

Screenshot_11

Рекомендується встановити всім, хто збирається в Індію або вже знаходиться там. За допомогою цієї програми ви легко зможете дізнатися розклад руху поїздів і побудувати свій маршрут.

Android

Indian Train Alarm

18720710-R3L8T8D-200-82

Альтернатива програмі з підтримкою iOS.

Android | iOS

Безкоштовний Wi-Fi

Wi-Fi Map

Screenshot_12

Рішення всіх ваших проблем. Паролі від Wi-Fi і підказки від реальних людей по всьому світу. Можна додати нову мережу або підключитися до вже існуючих точок.

Android | iOS

Переглядів (2406 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close