#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Виявляється, подорожі приносять нам набагато більше щастя, ніж матеріальні блага

Чому ми стрімко мчимо в магазин, як тільки у нас з’являються гроші? З кожним новим придбанням ми відчуваємо себе щасливішими, але через кілька днів від колишньої радості не залишається і сліду.

Виявляється, головний ворог нашого щастя – це звичка. Як тільки покупка стає для нас повсякденною, рівень задоволеності життям падає і ми змушені бігти за черговим придбанням. І так знову і знову.

Однак дослідження Корнельського університету розірвали це порочне коло. Професор психології Томас Джіловіч (Thomas Gilovich) довів, що ми відчуваємо однаковий приплив щастя як при покупці чого-небудь бажаного, так і під час подорожей. І найголовніше – з часом рівень радості, пов’язаний з придбанням, падає, а враження від пригод продовжують постачати нас гормонами щастя ще дуже довго.

Французькі Альпи 8 днів/619 євро з авіа

Відвідування різних заходів, поїздки, придбання нових навичок, а також екстремальний досвід – все це ідеальний запас щастя для кожного з нас. Новий гаджет або навіть автомобіль з часом стануть звичними або втратять актуальность, а кожний новий спогад буде джерелом справжньої радості, яка залишиться з нами на все життя.

Переглядів (9867 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close