#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

5 ПРИЧИН ВИДАЛИТИ З ДРУЗІВ СВОЇХ КОЛИШНІХ ПРЯМО ЗАРАЗ

Інтернет робить людей ближчими, ніж ми думаємо. Всі ми пов’язані електронними мережами, і навіть якщо розлучаємося з людиною, часто продовжуємо ‘дружити’ з нею на Facebook, ВКонтакті і т.д. Психологи вважають цю практику неправильною. І ось чому.

Виключаючи свого колишнього партнера з друзів або відписуючись від оновлень його сторінки в соцмережах, ти не тільки зберігаєш свої нерви, а й швидше відновлюється після розриву.

С глаз долой – из сердца вон!

Залишаючи все як є, ти ризикуєш надовго зависнути в павутині вичерпаних відносин і раз по раз заново переживати розчарування, розглядаючи пости і фотографії і намагаючись розгадати послання «між рядків» – навіть якщо його там немає. Крім параної, це ні до чого не приведе.

Не потрібно турбуватися про свої пости

Відсутність колишнього в друзях і списку розсилки не дозволить йому читати твої повідомлення. Так що можеш спокійно говорити, що думаєш про нього насправді, – і не боятися, що він прочитає. І у тебе не буде спокуси публікувати свої відверті Селфі, щоб показати йому, що він втратив. Це все одно не допоможе його повернути – а інших друзів можеш розполохати.

Не потрібно схоплюватися ночами і перевіряти, чи немає повідомлень від нього

Ні, правда – ти будеш спати спокійніше, коли збагнеш, що листів не буде в принципі, тому що ти заблокувала повідомлення від нього. Сенс тоді турбуватися?

Менше ризику, що напишеш щось, про що будеш жаліти

У перші дні і тижні після розриву буває дуже нелегко, і поки ми не взяли себе в руки, можемо наламати дров – написати те, про що згодом будемо жалкувати. Особливо, на нетверезу голову. Ти ж не хочеш перетворити свого хлопця в найлютішого ворога – або навпаки, принижено просити його повернутися (ковтаючи сльози і соплі)? Нікому буде писати – нічого і не напишемо.

Ти не будеш страждати ностальгією

Facebook та Instagram мають звичку показувати тобі записи фото двох-трьох-річної давності. Але якщо людини, пов’язаної з цими подіями, вже не буде у тебе в друзях, то саме ці пости ти теж не побачиш.

До того ж зараз розвелося безліч сервісів, пов’язаних з популярними соцмережами. І якщо твій колишній зареєструється де-небудь, Facebook відразу ж радісно повідомити про це. А треба воно тобі – ятрити старі рани? …

І пам’ятай: закриваючи за собою одні двері, ти відкриваєш для себе інші. Соціальні мережі – кумедна річ, але ж є ще стільки інших можливостей!

Переглядів (2838 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close