#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Конкурс проектів 2016 від Посольства Франції

Якщо ваша організація реалізовує проекти у сфері підтримки постраждалих серед цивільного населення, ініціативи соціальної адаптації та міжрегіонального діалогу, а також заходи щодо просування європейських цінностей та залучення громадян до активного суспільного життя, надсилайте заявки.
При наданні грантової допомоги особлива увага буде приділятися наступним критеріям: чітка та зрозуміла презентація бюджету; інклюзивний характер діяльності організації та заходів, передбачених проектом; наявність необхідної реєстрації організації в державних органах влади; якість попередньо реалізованих проектів.
Для подачі заявки на грант слід заповнити бланк «Проектна пропозиція». До заповненого бланка потрібно долучити наступні друковані документи:
1. Бланк « Проектна пропозиція»
2. Планований бюджет проекту
3. Статут організації
4. Річний фінансовий звіт організації
5. Річний звіт щодо діяльності організації
6. Банківські реквізити організації
Бланки документів можна взяти на сайті: http://goo.gl/ikZJID
Всі ці документи (окрім банківських реквізитів) повинні бути направлені завіреними офіційним представником організації.
Адміністративні витрати, в тому числі витрати на заробітну плату працівникам проекту, не повинні перевищувати 10% від загальної вартості проекту.
Пакет документів повинен бути надісланий поштою на наступну адресу: Конкурс проектів «Громадянське суспільство-2016», Відділ культури та співробітництва, Посольство Франції в Україні, вул. Рейтарська, 39, 01901, Київ.
Термін подачі заявок: до 1 липня 2016 року включно (згідно з штампом відділення поштового зв’язку).
У 2014 та 2015 роках Посольство Франції підтримало 16 українських проектів у сфері допомоги внутрішньо переміщеним особам та людям, що залишилися у зоні конфлікту. У 2016 році Посольство Франції підтверджує свою солідарність з Україною та знову оголошує конкурс проектів, спрямованих на підтримку ініціатив громадянського суспільства в Україні.

Переглядів (851 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close