#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

8 послуг, про які ми не здогадуємося, коли подорожуємо потягом

Якщо ви запізнилися на потяг, зійшли не на своїй станції, допустили помилку в квиткових даних або просто занудьгували під час довгої поїздки, не впадайте у відчай, панове!
Саме для таких випадків ми склали список доступних і неймовірно корисних послуг і опцій, про які ви навіть не підозрювали.

1. Виїхати раніше терміну

Ви можете поїхати поїздом, який відходить на кілька годин або днів раніше того рейсу, на який придбали квиток, без будь-якої доплати. При наявності вільних місць, зрозуміло.

2. Отримати інший квиток, якщо запізнилися

Не панікуйте, якщо ви запізнилися на свій рейс. Ви маєте право відновити дію квитка на інший поїзд при умові доплати вартості плацкарти (ціна квитка складається з трьох частин: вартості квитка, вартості займаного в вагоні місця – плацкарти – і тарифної частини) протягом 24 годин.

3. Зійти з поїзда на кілька днів

Пасажир має право робити зупинку на шляху прямування з продовженням терміну дії квитка, але не більше ніж на 10 діб. Для цього вам потрібно пред’явити свій квиток в касі на станції зупинки для проставлення на ньому відмітки про зупинку протягом 3 годин з моменту прибуття на станцію вашого поїзда. А при відновленні поїздки потрібно буде сплатити лише вартість плацкарти квитка.

4. Допустити помилку в квиткових даних

Це гарна новина для неуважних товаришів, які купують квитки через інтернет. У разі розбіжності даних документа, що посвідчує особу пасажира, з даними, зазначеними в квитку, на одну букву в прізвищі і на одну цифру в номері людина допускається до проїзду.

5. Цілком зайняти нижню багажне місце

Переважне право для використання нижнього місця має пасажир, який проїжджав на нижній полиці, а верхнього місця – пасажир, який проїжджав на верхній полиці. Так що ви не зобов’язані ні з ким ділитися своєю нижньою полицею.

6. Собаку-провідника провезти безкоштовно і без документів

Плата за перевезення собак-провідників не стягується, і перевізні документи не оформляються. Адже це найвірніший друг. Він повинен лише мати нашийник і намордник і перебувати завжди поруч зі своїм господарем.

7. Безкоштовно користуватися туалетом на вокзалі

Туалет на вокзалах для пасажирів безкоштовний. При пред’явленні квитка з вас не повинні стягувати плату за відвідування туалетів по шляху прямування поїзда. Так що не викидайте свій квиток, в тому числі і електронний.

8. Попросити настільні ігри

У провідника можна безкоштовно попросити склянку, ложку, навіть якщо ви не купуєте чай, вилку, набір ниток і голок, предмети догляду за одягом і взуттям, медикаменти, а також настільні ігри (шашки, шахи, доміно).

Переглядів (2013 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close