#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Якості, за які сильні чоловіки обожнюють жінок

Пошук ідеальної половинки для справжнього чоловіка ніколи не буває легким. Бути поруч з ним не так вже й просто. Вони вимогливі і шукають подругу собі до пари. Читай які якості в жінках цінують справжні чоловіки-лідери.

  1. Вірність. Для чоловіків вірність є одним з головних якостей жінки. Сильний чоловік – власник, йому не хочеться ділити з іншими те, що належить тільки йому. Від своєї жінки такий чоловік буде вимагати беззастережної вірності, адже він вибрав її з сотень інших.
  2. Інтелект. Інтелект жінки для чоловіків має велике значення. З красивою, але не дуже розумною жінкою йому швидко стає нудно.
  3. Пристрасть. Сильними чоловіами рухає пристрасть, їх мета – створити комфортне життя. Але проблема в тому, що далеко не кожна жінка готова розділити з ним це життя. Їм потрібна жінка-партнер, яка буде встигати за його життєвим ритмом.
  4. Сенс. Для сильного чоловіка все має мету і причину, в той час як більшості інших це абсолютно ні до чого. Якщо жінка буде стимулювати і надихати свого партнера, вона стане для нього ідеальною жінкою.
  5. Самоконтроль. Самоконтроль – унікальна якість, яке перетворює мрії в реальність, і такі чоловіки нею володіють. Вони потребують у жінці, яка вміє контролювати себе і своє життя. При цьому вона не повинна контролювати його, тому що вони частина один одного, а все інше – оточення.
  6. Спонтанність. Чоловіки люблять таємниці, непередбачуваність, невідомість. Коли є таємниця, з’являється азарт і той самий сенс. Вони здатні прорахувати ситуацію на кілька кроків вперед, саме тому вони на чолі групи. Такі чоловіки ніколи не повинні втрачати інтерес.
  7. Терпіння. Жити з лідером непросто, але цікаво і надійно. Якщо ти виявиш терпіння і не почнеш його “пиляти”, то нічого ціннішого тебе в його житті не буде.
  8. Впевненість у собі. Альфа-самці – впевнені в собі люди, і вони хочуть, щоб жінка їм довіряла. Для такого чоловіка немає нічого більш нудного, ніж жінка, яка не впевнена в собі. Нерішучість їх не збуджує.
  9. Турбота. За своєю природою ці чоловіки дуже егоїстичні. Якщо ти виявилася об’єктом його любові, то рівень твоєї самовідданості повинен бути значно вище, ніж у інших. Він здійснює подвиги – ти його підтримуєш.
  10. Помірне впертість. Альфа-самець цінує точку зору жінки, головне – правильно її аргументувати.
Переглядів (1488 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close