#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Свобода в парі і родині. Як жити разом і залишатися вільними?

Для того, щоб відповісти на це питання, для початку потрібно визначитися з основними мотивами і принципами гармонійної пари чоловіка і жінки, щасливої ​​родини.

Якщо партнери створюють союз, щоб заповнити свою внутрішню порожнечу, щоб втекти від страху самотності і від готовності дорослішати, якщо вони перекладають відповідальність за задоволеність своїм життям на партнера, то поняття «свобода» в їхньому сприйнятті навряд чи буде збігатися з тим, про що піде мова в цій статті.

Коли ви вважаєте, що основний мотив для створення сім’ї:
це розвиток людини, розкриття її кращих якостей, можливостей і здібностей, творчого потенціалу;
це коли через любов один до одного розвивається здатність любити всіх, множачи щастя і радість на землі;
якщо ви вимірюєте якість відносин не їх тривалістю і формальністю, а тим, ким ви стаєте в результаті цих відносин; То ви самі, ваша пара, сім’я зазнає справжню насолоду у спільному проживанні.

Така зрілість приходить поступово або не приходить взагалі. Все залежить від самої людини: жити страждаючи в оманливому світі фантазій і нездійснених надій або реально проживати щасливі миті життя вже прямо зараз.

Що ж для цього потрібно?

Найголовніше, що створює труднощі в спільного життя чоловіка і жінки – це почуття власності один одним. Для багатьох печатка в паспорті, обряд вінчання, наявність дітей є гарантією «вічного кохання» та непорушності сімейних уз. Переконання, що поняття «чоловік» і «дружина», вже дають право розпоряджатися життям іншої людини перетворює людину на раба, позбавляють його відчуття свободи вибору, істинної відповідальності, насолоди від спільного спілкування та проживання. Замість цього лише непомірні обов’язки, нереалістичні очікування, нав’язане почуття обов’язку, маніпуляція почуттям провини, ревнощі і підозрілість.

Власність, ПОЧУТТЯ МОЄ – це найбільша біда на землі. Чоловіків гріє почуття господаря, власника, що розрослися до неймовірних розмірів, в результаті яких вони втрачають свою чоловічу суть.

Своїм почуттям власності – «це моє» ми протистоїмо самій еволюції. Світ єдиний, неможливо відокремити якусь його частину від цілого і бути щасливим. Це порушення самого принципу Всесвіту. Чим більше людина намагається утримати «це моє», відокремити, привласнити собі, тим більше сил проявляє світ, щоб прибрати ці межі, щоб «це моє» не було у Світі, оскільки воно протиприродно.

Тільки в зрілому союзі чоловік і жінка можуть створити простір любові у своїх відносинах, коли вони не кидаються в паніку від усвідомлення різниці в інтересах, звичках … Головне, що їх має об’єднувати – це основна життєва позиція, світогляд, спільна велика ціль. У всьому іншому кожен з них може мати свої власні інтереси, які не перетинаються з інтересами іншої, не бачачи в цьому зраду, небажання розуміти, загрозу відносинам. Лише довіряючи один одному, вірячи в силу справжньої прив’язаності, можна подолати страх несхожості, неоднаковості.
Дружина – це не робочий верстат, не птахофабрика для відтворення потомства, чи не Попелюшка, не лялька для задоволень. Жінці необхідна свобода тілесна (вступати з чоловіком у сексуальні відносини чи ні, вирішує і жінка теж, поняття «подружній обов’язок» у наш час вже не спрацьовує), фінансова, соціальна. Коли жінка щаслива, тоді вона підтримає дух-чоловіка, разом вони створять велике. Для духу-чоловіка свобода – це його суть, це його творчість, його політ. Дружина повинна розуміти це, давати право чоловікові на свій вільний від сім’ї час, спілкування з друзями.

У просторі любові має дві складові – любов і простір, куди любов може поширитися, а це і є свобода. Для істинного розуміння свободи потрібна глибока мудрість, зрілість інакше легко скотитися у вседозволеність і в розбещеність. Мірилом відносин між чоловіком і жінкою є любов і свобода, які не можуть існувати одне без одного.
У наш час ми поки спостерігаємо нерозуміння важливості свободи для сім’ї та нерозуміння самої свободи. Наявність в житті несвободи легко побачити через фізичні і психічні хвороби, бідність, соціальну нереалізованість, різні види залежності, присутність страждань між чоловіком і жінкою.

Свобода – це радість. Якщо у вашому житті немає радості, значить, немає свободи. Несвобода заповнює багато сфер життя, і найбільша несвобода сконцентрувалася в сімейних відносинах: чоловіки володіють дружинами, дружини – чоловіками, батьки розпоряджаються життям своїх дітей. При такій кількості несвободи неможливо створити щасливу сім’ю і радіти життю. Також і свобода без любові перетворюється в анархію, безвідповідальність і егоїзм.
Прагнення до свободи часто замінюється пошуком свободи у зовнішніх проявах: в одязі, в незвичайності поведінки, у вільних сексуальних відносинах. Така зовнішня свобода є, швидше за все, проявом внутрішньої несвободи. Що тільки люди не роблять, щоб утримати біля себе коханого: зраджують себе, відмовляючись від своїх потаємних бажань та інтересів; підлаштовуються, живучи в тіні іншого; захворюють важкими захворюваннями, замінюючи любов жалістю; все терплять, принижуються, втрачають самого себе …

Свободу також плутають з незалежністю. Незалежність і свобода – це різні поняття. Хіба може людина бути незалежним від чого-небудь або взагалі від Світу, адже він є частиною Цілого, а не окремою істотою. Той, хто прагне до незалежності, порушує природу Всесвіту і стає найзалежнішим людиною, так як всі у Світі прагнути до цілісності і гармонії. Світ постарається показати такому «одиночці», що він глибоко помиляється.
Справжня любов говорить: «Я БАЖАЮ ТОБІ ТЕ, ЩО ТИ ХОЧЕШ СОБІ САМ. Вибирайте те, що ти хочеш. А я виберу ПІСЛЯ ТВОГО ВИБОРУ ТЕ, ЩО Я ЗАХОЧУ ». Це дає право кожному партнеру робити вільний вибір в кожній ситуації. Це основа поваги.
Висока усвідомленість, проявлена ​​любов, прагнення до розвитку – ось основні умови істинної внутрішньої свободи.
Реалізовувати свободу потрібно, насамперед, в собі. Саме починати треба з звільнення віджилих оман і комплексів, застарілих поглядів на життя, наповнитися новим світоглядом. Повна свобода кожної особистості – природний і духовний принцип розвитку цивілізації. Час патріархату і матріархату йде, поступаючись місцем партнерським відносинам на рівних між чоловіком і жінкою. Це закономірна стадія еволюції свідомості людини, подобається це нам чи ні.

Завдання чоловіка і жінки – розвинути себе, свою сферу інтересів, своїх здібностей і можливостей і допомогти в цьому своєму партнерові, а не зливатися з іншим, втрачаючи самого себе. Тоді буде гармонія у стосунках і у своєму внутрішньому світі. І в точці взаємодії у чоловіка і жінки буде найбільший резонанс, через який вони зможуть дати один одному все своє багатство. Кожен з них буде рости, збільшуючи свій внутрішній світ і тим самим розширюючи світ свого коханого.

В контакті чоловіки і жінки як двох протилежних енергій народжується імпульс розвитку. Завдяки цьому імпульсу народжуються життя, нові проекти, новий стан любові, дитина. Тільки в цій полярності народжується творчість.
Деякі навіть не намагаються створити такий резонанс, відкуповуючись грошима, дорогими подарунками, будинками, дачами, машинами …

Чоловіки і жінки зустрічаються не через потреби, не від своєї ущербності. Вони зустрічаються тільки через бажання творити, яке закладене в суті кожного. Суть людини – це бажання творити. Вони зустрічаються через те, що їх енергії мають «плюс» і «мінус». Тільки в цьому з’єднанні народжується щось нове, тільки це глибинне бажання їх притягує.
Чи не дисгармонія притягує чоловіка і жінку, а навпаки, їх внутрішня гармонія. Чим гармонійніше він як чоловік, а вона як жінка, тим сильніше їх тяжіння і тим прекрасніше їх спільна творчість у всіх сферах життя.

Світ так влаштований, що ми розвиваємося як чоловік і як жінка тільки у взаємодії один з одним. Якщо в обох в парі всередині немає почуття власності, егоїзму, а є розуміння суті чоловіки, суті жінки, їх призначення, прийняття того, що кожен будує своє життя природно і вільно і не може володіти іншим, то всі інші питання ця пара вирішує легко і без особливих труднощів, розширюючи здатність любити себе, один одного, цей Світ.

Переглядів (1323 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close