#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

У Львові шахраї зняли кілька мільйонів гривень з рахунку клієнта банку. І частину грошей перерахували на допомогу онкохворим дітям.

Дві угоди з інтервалом у кілька хвилин – і на рахунках фонду допомоги онкохворим дітям з’явилося 550000 гривень. Такої суми благодійникам не перераховує за весь час існування фонду. Банківські працівники запідозрили недобре і подзвонили клієнтові, з рахунку якого були перераховані півмільйона.

“Він заперечив, сказав, що його картку викрали і провели операції без його відома. Видно, шахраї якимось шляхом виманили у нього цю інформацію, або на картці був пін -код “, – сказав Петро Харкавий, заступник керівника департаменту безпеки банку.

Гроші, які шахраї перерахували на благодійність, потрапити в львівську клініку. Щорічно тут рятують 60 онкохворих дітей

Щедрих спонсорів, які жертвують сотні тисяч, у цієї лікарні немає. В основному волонтери допомагають ліками. Кажуть, півмільйона, які вкрали львівські робіни гуди, якраз вистачило б на порятунок одного життя.

“Можна вилікувати одного онкохворого. Це половина рентгенівського апарату, купити непоганий апарат для штучної вентиляції легень, купити інші апарати, монітори”, – зазначив Зіновій Іваськевич, заступник головного лікаря Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Обкрадений мільйонер про викрадення коштів в поліцію поки не заявляв. Правоохоронці припускають – можливо, власник банківської карти з іншого міста.

“За такі види шахрайства може бути відкрито кримінальне провадження. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років”, – уточнила Світлана Добровольська, прес-секретар Національної поліції у Львівській області .

У онкоцентр вкрадені півмільйона так і не потрапили. Банк знайшов їх на транзитному рахунку і повернув гроші клієнту. У фінустанові почали власне розслідування – адже особи шахраїв зафіксувала відеокамера банкомату.

Переглядів (908 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close