#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Факти про піші прогулянки, після прочитання яких різко хочеться на природу

Відпочинок на природі – чудова можливість відновити своє тіло, розумі і душу. Гуляючи в лісі, ми спостерігаємо за листям, птахами, слухаємо їх щебет, вдихаємо аромат квітів і дерев.

Ми вирішили пояснити, чому відпочивати за містом так важливо для здоров’я. Проведіть ці вихідні на природі!

1. Знаходження за містом очищає розум від зайвих думок.

Концентрація на негативних думках часто призводить до занепокоєння і депресії, а також до переїдання і посттравматичного стресового розладу.

Недавнє дослідження довело, що прогулянки на природі значно знижують кількість нав’язливих думок і покращують самопочуття. Вчені порівняли стан учасників експерименту, коли ті протягом 90 хвилин перебували в місті і стільки ж часу за його межами. В результаті було встановлено, що у людей поза містом знизилася активність префронтальної кори головного мозку, яка відповідає за поведінкові функції і емоції.

photo-1464402355196-2816bd02d74c

2. Проведення часу на природі покращує творче мислення.

При проведенні дослідження його учасники 4 дня перебували за містом і при цьому не користувалися технікою. Після цього їм було запропоновано завдання, що вимагає творчого підходу. В результаті продуктивність цих людей зросла на 50%.

Пам’ятайте про це, коли опинитеся на природі. Особливо таке знання корисно, якщо ви відчуваєте себе пригніченим. Справа в тому, що сучасні технології і міський шум вимагають багато уваги. Ми настільки звикли до них, що вже не помічаємо їх впливу. Однак це не скасовує самого факту втоми і необхідності побути на самоті.

photo-1467052034000-ffd3254df366

3. Прогулянки на свіжому повітрі допомагають дітям з синдромом дефіциту уваги і гіперактивності.

СДУГ є поширеним захворюванням, яке супроводжується труднощами з концентрацією, неуважністю і погано керованою імпульсивністю.

Вчені виявили, що незалежно від статі і віку, перебування на природі допомагає послабити небажані симптоми. При цьому, навіть якщо просто наблизити навчальне місце дитини до вікна, з якого відкривається вид на зелень, – це вже позитивно позначиться на його стані.

photo-1445796886651-d31a2c15f3c9

4. Прогулянки – відмінний спосіб отримати фізичне навантаження.

Всі ми чули вислів «У здоровому тілі – здоровий дух». Піші прогулянки самі по собі ефективна фізична вправа. Вони простіше, ніж біг, і не дають такого великого навантаження на суглоби. Під час пішого походу можна спалити від 400 до 700 ккал за годину залежно від його складності.

При цьому, за даними досліджень, аеробне тренування покращує когнітивні здібності: уяву, подання інформації, логічне мислення, здатність до прийняття рішень. Вчені встановили також, що піші тренування покращують пам’ять.

photo-1469395013119-ca3b424d83e5

5. Прогулянки на природі позбавляють від стресу.

Все більше і більше лікарів рекомендують екотерапію, щоб зменшити занепокоєння і знизити рівень стресу. У штаті Каліфорнія навіть існує спеціальна програма, що просуває тему поліпшення здоров’я за допомогою регулярного відвідування національних парків.

photo-1451471016731-e963a8588be8

Переглядів (2392 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close