#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Акумулятор, який можна буде зарядити всього за кілька секунд

Незважаючи на всі зусилля розробників, які намагаються знизити енергоспоживання мобільних пристроїв, сучасні акумулятори вже не можуть забезпечити достатній час автономної роботи. В останні кілька років вчені працюють над створенням нових типів батарей, які могли б прийти на зміну літій-іонним акумуляторам. Днями стало відомо про ще один подібний проект. Фахівці з Університету Суінберна (Австралія) розробили технологію створення нових джерел живлення. У перспективі акумулятори на основі нової технології можуть потіснити літій-іонні і свинцеві батареї.

Однією з ключових особливостей розробленого суперконденсатора є те, що для його зарядки достатньо всього декількох секунд. При цьому розробка може витримати дуже велике число циклів перезарядки.

Han-Lin-graphene-supercapacitor-1

Також фахівцям вдалося вирішити одну з основних проблем суперконденсаторів – обмежену ємність. Для цього вчені використовували листи графена, які мають велику площу для зберігання енергії.

Використання графена також може допомогти в створенні компактних і гнучких джерел живлення, які можна буде вставляти в одяг або використовувати для створення вигнутих мобільних пристроїв.

Переглядів (1042 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close