#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Час не розставить все по своїх місцях

Ми тисячу разів чули фразу «час розставить все по своїх місцях». Кажуть її зазвичай в надії, що кожна людина отримає по своїм заслугам: хороші, добрі люди неодмінно будуть жити в щасті й достатку, а погані повною мірою відповідатимуть за свої вчинки.

Однак від одних наших думок і надій про життєву справедливість ця сама справедливість не настане. Якщо поміркувати, це всього лише безглуздо-обнадійлива фраза.

Ми не судді і не можемо сподіватися, що все станеться з людьми саме так, як ми вважаємо, що вони заслуговують. Можливо, реальність не полягає в тому, що ми будемо розплачуватися за наші вчинки, вона складається цілком тільки з наших дій.

Коли щось нам не подобається, здається нам неприємним або несправедливим, ми часто вдаємося до теорії «життя взагалі несправедлива штука».

Але давайте визнаємо, що віра в справедливість цього світу – це просто спосіб самообману, який змушує нас закрити очі на те, що ми не хочемо бачити. Це змушує нас відчувати, що все добре і що наше щастя знаходиться поза небезпекою. Загалом, було б дуже складно жити без страху, думаючи, що справедливості немає і завтра може статися просто все що завгодно. Нам потрібна ця ідея для спокійного життя. Ми не можемо все контролювати. А час може.

У будь-якому випадку ми не можемо пасивно міркувати про те, які ми хороші і що життя нам обов’язково віддячить за це; очікувати, що щось чудове ось-ось станеться в нашому житті, при цьому абсолютно нічого не роблячи. Єдиний ефективний спосіб добитись хорошого життя – це битися до втрати пульсу, працювати в три поти, щоб перемогти це життєве змагання.

Просто треба усвідомити, що наше життя не визначає тільки час, ми й самі здатні творити свою долю. Тільки ми відповідальні за свій час і за своє життя. Пам’ятайте, щасливим людям по дорозі не завжди зустрічається все, що вони забажають, однак, вони беруть найкраще з усього, що зустрінуть на своєму шляху.

Переглядів (1393 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close