#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

8 дивовижних закинутих аеропортів в світі

1. Національний Аеропорт Нікосії, Кіпр

У минулому один з найважливіших аеропортів Кіпру, він призупинив свою діяльність в 1974 році, після вторгнення турків. Аеропорт був покинутий і зараз він не належить ні туркам, ні грекам.

16

2. Аеропорт «Джонстон», США

Розташований на маленькому острові посеред Тихого океану, недалеко від Гавайських островів, аеропорт використовувався як військова база. У період Другої Світової війни був атакований японськими субмаринами.

26

3. Міжнародний аеропорт «Еллінікон», Греція

«Еллінікон» розташований в чотирьох кілометрах від Афін. У період Другої Світової війни перейшов до нацистів і був використаний як база Люфтваффе. Деякий час належав Олімпійським авіалініям. З відкриттям нового аеропорту в Афінах, «Еллінікон» в 2001 році був закритий.

37-1024x683

4. Аеропорт Кастельон-Коста Асаар, Іспанія

Хоча аеропорт вартістю 150 млн. євро офіційно був відкритий в 2011 році, жоден літак там ніколи не злітав і не приземлявся. Статуя на фото була побудована на честь місцевого політика Карлоса Фабра, який був відповідальним за будівництво аеропорту. Зараз він під слідством за ухилення від сплати податків і корупцію.

46

5. Берлін Темпельхоф

До того як був побудований Пентагон в США, цей німецький аеропорт був найбільшою будівлею в світі. У жовтні 2008 року був закритий і зараз є найбільшим громадським парком в місті.

56

6. Аеропорт «Кройдон», Англія

Він відомий як перший аеропорт з диспетчерською, його злітні смуги перетинали автомобільне шосе.

65-1024x768

7. Міжнародний аеропорт в Секторі Газа

Аеропорт був відкритий в 1998 році, і щороку обслуговував понад 700 тис пасажирів. Ізраїльські військові сили обстріляли радіолокаційну станцію аеропорту, що призвело до його закриття в грудні 2001 року.

75

8. Національний аеропорт Кай Так

Національний аеропорт Кай Так прослужив головним аеропортом Гонконгу протягом 73 років. Після відкриття нового національного аеропорту в Гонконзі Кай Так був закритий.

85

Переглядів (1825 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close