#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

13 історій успіху, герої яких починали свою справу в гаражі

«Гаражним стартапом» називають молоду компанію, настільки маленьку і малобюджетну, що в якості її офісу виступає гараж одного із засновників. Багато міжнародних корпорацій, музичних колективів і арт-груп починалися саме так – з декількох закоханих в свою справу ентузіастів.

Погляньте якими були всім відомі бренди на початку свого шляху і якими вони стали зараз. Та переконайтесь, що грандіозний успіх починається не з ресурсів і грошей, а з рішучості.

Amazon

На початку епохи Всесвітньої мережі Джефф Безос створив книжковий інтернет-магазин. Офісом став гараж, а робочий стіл був збитий з старих дверей. Тепер Amazon – найбільший в світі інтернет-магазин. А Безос, крім усього іншого, фінансує компанію Blue Origin, яка займається запуском космічних кораблів. Один з космодромів знаходиться прямо на території ранчо Безоса.

Apple

Перші комп’ютери Стів Джобс і Стів Возняк паялі вручну в гаражі сім’ї Джобсів. У 2017 році компанії Apple закінчить Будівництво Нової штаб-квартири – футуристичної будівлі діаметром 1,5 км, розраховану на 13 тисяч співробітників.

Disney

Перший мультфільм Уолтер і Рой Дісней зняли в гаражі свого дядька. Зараз The Walt Disney Company – найбільша компанія в індустрії розваг. Знімає фільми, володіє парками відпочинку та телеканалами.

Google

Найбільша пошукова система в світі з’явилася з наукового проекту двох стенфордський студентів. Безпілотні автомобілі, рання діагностика захворювань, доповнена реальність, бездротовий Інтернет – неповний список нинішніх напрямків роботи Google.

Harley-Davidson

Творці компанії почали з того, що спробували прикріпити мініатюрний мотор до звичайного велосипеда. Спершу у них не вийшло, зате тепер «Харлей» – річ культова.

The Beatles

Quarrymen, перша група Джона Леннона, репетирувала в гаражі. На один з виступів цієї групи прийшов Пол Маккартні, і незабаром з’явилися The Beatles.

Microsoft

Microsoft Початковий штат становив три людини, включаючи засновників – Пола Аллена і Білла Гейтса. Тепер в Microsoft працюють більше 120 тис. співробітників. Білл Гейтс кілька разів ставав найбагатшою людиною в світі.

Patagonia

Івон Чуінард, захоплювався альпінізмом з 14 років, не міг дозволити собі потрібне спорядження. Тому він перетворив свій гараж в кузню і став робити екіпіровку самостійно. Через сорок років його компанія Patagonia все ще виробляє екіпіровку, але вже вищого класу і для покупців по всьому світу.

Yankee Candle

14-річний Майкл Кіттрідж виплавив першу свічку з воскової крейди у подарунок батькам. Сусіди захотіли собі схожі. Тепер створена ним компанія продає ароматизовані свічки і сувеніри в 50 країнах світу. А перший магазин Yankee Candle засновники перетворили в міні-музей.

Lotus Cars

Творець компанії Lotus Cars збирав свої перші гоночні машини в гаражі батьків. Потім виробництво перебралося в старі стайні. На сьогоднішній день машини компанії перемагали у Формулі-1 сім разів.

Mattel

У 1945 році сімейна пара заснувала компанію, що виробляла рамки для фотографій. А потім ця ж пара випустила ляльку, названу на честь дочки – Барбі. Це зробило Mattel однією з найбільших «іграшкових» компаній.

Nike

Студент-спортсмен і його тренер заснували компанію Blue Ribbon Sports, яка займалася перепродажем японських кросівок на американському ринку. Тепер це Nike. Just do it.

Переглядів (2331 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close