#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Лист дівчини в техпідтримку і геніальна відповідь

Ця дівчина нічим не відрізняється від інших. Їй знайоме, що таке, з одного боку, сімейне щастя, а з іншого – охололі почуття і відчай. Її хвилює питання, як зберегти відносини, повернути свіжість перших зустрічей і при цьому не залишитися біля розбитого корита.
У пошуках чесного і правдивого відповіді вона вирішила просто написати лист в техпідтримку. Не сподіваючись отримати відповідь, вона стала займатися своїми колишніми справами, як раптом їй прийшло повідомлення про новий лист.

Дорога техпідтримка!

«На початку року я оновилася з Бойфренд 5.0 до Чоловік 1.0 і виявила суттєве уповільнення роботи системи. Це особливо стосується додатків Квіти і Коштовності, які під Бойфренд 5.0 працювали просто ідеально.
Крім того, в Чоловік 1.0. не виявилося таких корисних програм, як Романтика 9.5 і Увага 6.5, зате встановилася купа непотрібних програм типу Прем’єр-Ліга 5.0, НХЛ 3.0 і Більярд 4.1.
Спілкування 8.0 перестало працювати, а Прибирання Будинку 2.6 при спробі запуску валить всю систему. Я намагалася використовувати Ниття 5.3, щоб полагодити їх, але це не спрацювало.
Що мені тепер робити?”
Зневірена

Дорога Зневірена!

«У нашій ліцензії зазначено що Бойфренд 5.0 – це розважальний пакет, а Чоловік 1.0 – операційна система. Спробуйте запустити утиліту “Я думала, ти любиш меня.exe”, завантажте додаток Сльози 6.2 і не забудьте встановити оновлення системи Почуття Провини 3.0. Якщо ви зробите все правильно, система Чоловік 1.0 автоматично запустить додатки Коштовності 2.0 і Квіти 3.5.
Однак майте на увазі, що, якщо ви будете занадто часто використовувати ці додатки, система запустить Гнітюче Мовчання 2.5, Друзі 7.0 або Пиво 6.1. Що стосується Пиво 6.1 – це небезпечна програма-вірус, яка без вашого відома завантажить додатки Пук і Гучний Храп Бета.
Але, як би там не було, НІ В ЯКОМУ РАЗІ не встановлюйте додаток Теща 1.0 (воно запускає вірус, який відбирає у вас управління всією системою і ви втрачаєте над нею контроль). На додаток до сказаного – не намагайтеся заново встановити Бойфренд 5.0. Вони несумісні з Чоловік 1.0, і це викличе крах системи.
Наостанок: Чоловік 1.0 – відмінна програма, але у неї обмежені ресурси пам’яті, і вона дуже повільно запускає будь-які нові додатки. Щоб збільшити пам’ять і покращити роботу системи – пропонуємо вам купити кілька нових програм. Ми рекомендуємо: Готування 3.0 і Красива Нижня Білизна 7.7.
Успіхів вам!”

Переглядів (2528 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close