#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

22 прості способи як справлятись зі справами швидше

Головною родзинкою онлайн-сервісів з обміну знаннями є можливість отримати стислу і вичерпну відповідь буквально на будь-яке питання, що вас цікавить. Стараннями багатотисячної армії користувачів збираються і виносяться вгору тільки найкорисніші та справді вартісні поради. Ось декілька з них:

1. Визначте, що для вас є найважливішим, і приділяйте цьому питанню особливу увагу. В іншому випадку 80% того, що ви робите сьогодні, не дасть вам в довгостроковій перспективі зовсім ніякого результату. Без певної мети це так і залишиться марною роботою.

2. Сон, їжа і фізичні вправи можуть допомогти вам втричі покращити результат, тому що вони збільшують фокус, мотивацію і рівень енергії.

3. Правило двох хвилин. Якщо ви можете виконати будь-яку дію протягом двох хвилин (наприклад, відповісти на лист або очистити стіл), то зробіть це прямо зараз. Якщо ви вирішите відкласти цю справу на потім, то воно, по-перше, займе у вас вже більше часу, а по-друге, немає гарантії, що ви його взагалі зробите.

4. Правило п’яти хвилин. Відмінний спосіб боротьби з прокрастинацією полягає в тому, що ви ставите собі за мету не вирішити цю «величезну важку задачу», а просто приділити їй наступні п’ять хвилин свого часу. Тут головне – почати, а там не помітите, як до кінця доберетеся.

5. Правило Сейнфелд. Якщо ви хочете бути кращим в чомусь, то практикуйтеся в цьому кожен день. У тому числі на Різдво, Великдень і в Судний день. Ніяких винятків.

6. Працюйте над своїми звичками. Правильні звички дають кожній людині величезний бонус в досягненні поставлених цілей.

7. Не сподівайтеся на пам’ять. У вас не вийде тримати все в голові, навіть якщо ви геній. Робіть нотатки в блокноті, складайте списки завдань, плануйте в телефоні і так далі, і тому подібне.

8. Використовуйте стільки інструментів, скільки дійсно потрібно. Сьогодні існує величезний вибір конкуруючих програм, сервісів і гаджетів. Знайдіть найзручніші рішення для своїх завдань і відмовтеся від усього іншого.

9. Дисципліна – наше все. А почати найкраще з двох речей: планування свого дня щоранку і написання короткого звіту щовечора. Це допоможе вам правильно розставляти пріоритети, відсікати непотрібні завдання і робити саме те, що має значення.

10. Pomodoro. Це спеціальна техніка продуктивності, яка пропонує розділити свій робочий день на 25-хвилинні відрізки продуктивної праці, переможемо 5-хвилинними паузами.

11. Завжди надягайте навушники. Постійно слухати музику при цьому не обов’язково, просто це дасть вам привід не реагувати на звернення оточуючих.

12. Перестаньте постійно перевіряти свою пошту. Не починайте свій робочий день з читання електронної пошти і не закінчуйте його нею. Постарайтеся робити це не частіше трьох разів на день, наприклад об 11 годині ранку, 2 годині дня і 5 вечора. І запам’ятайте, що ваш поштовий ящик – це не список завдань. Постарайтеся обнулити його вміст, переправивши які потребують вирішення справи в планувальник, файли – в сховище, а особисту переписку – в архів.

13. Те ж саме для телефонних дзвінків. Хто сказав, що ви повинні бути завжди на зв’язку? Вимикайте свій телефон, коли ви зайняті, і включайте в строго певний час. Кому потрібно – зателефонують, кому не потрібно – не зможуть вас відвернути.

14. Групуйте маленькі завдання. Типу перевірки пошти, розмов по телефону, Facebook і так далі.

15. Правило MI3. Ця абревіатура розшифровується як Most Important three tasks і позначає, що кожен свій день вам потрібно починати з виконання трьох найважливіших завдань, а решта планувати вже як вийде.

16. Сила волі обмежена. Намагайтеся приймати важливі рішення в першій половині дня, а всі інші, які є другорядними і сторонніми, максимально делегувати.

17. Найпотрібніше. Завжди запитуйте себе, яку найважливішу річ ви можете зробити прямо зараз. Потім використовуйте правило №4.

18. Не втрачайте часу в гонитві за досконалістю. Чи не поліруйте свій продукт до нескінченності. Як кажуть в світі стартапів, «якщо вам хоч трохи не соромно за свій продукт, значить, ви випустили його занадто пізно».

19. Тиск може творити чудеса. Використовуйте для стимуляції нагороди або соціальні зобов’язання. Страх покарання або прагнення до похвали допомагають творити чудеса, причому в самі стислі терміни.

20. Плануйте прокрастинація. Іноді байдикування можуть дати енергійний імпульс вашому мозку. Важливо тримати ці процеси під контролем.

21. Видаляйте. Говоріть «ні». Ігноруйте. Ламайте чужі плани. Постарайтеся побудувати життя за своїм власним планом, а не вдало вписується в робочі графіки колег.

22. Підроблена некомпетентність. Це просто дипломатичний спосіб застосування попереднього правила.

От і все. Сподіваємося, що ці правила допоможуть вам продуктивнішиме та ефективніше керувати своїм часом.

Переглядів (1218 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close