#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

10 причин перестати турбуватися про те, що про вас думають оточуючі

Дуже часто ми занадто велике значення надаємо тому, як оцінює наші вчинки суспільство. Звикаючи постійно озиратися на оцінку оточуючих, ми починаємо втрачати самих себе. «Ви занадто рано вирішили одружитися», «Вам пора заводити дітей», «Ця робота не для тебе» – знайомі слова, правда? Ми не встигаємо озирнутися, як проживаємо чуже життя, яка не робить нас щасливими.

До вашої уваги переклад дуже чесної статті про 10 речей, які відбудуться з вами в той день, коли ви перестанете хвилюватися за чужу думку.

  1. Ви будете жити за своїми правилами. Спочатку ви почнете займатися тим, що приносить величезне задоволення не вашій сім’ї або друзям, а саме вам. Події, які почнуть відбуватися, стануть відображенням того, ким ви є насправді, а не ту людину з минулого, що намагався всім догодити.
  2. Ви станете сміливіші. Пам’ятайте ці сумніви і страх під час прийняття рішень? Якщо не думати, що скажуть люди про кожен ваш вчинок, то робити вибір стане набагато легше. Без оглядки на чужу думку буде легше зрозуміти, до чого лежить ваша душа.
  3. Ви почнете притягувати правильних людей. Справжній друг – це той, хто ніколи не засудить вас, навіть якщо його думка не збігається з вашою. Той, кому ви дійсно важливі, ніколи не відмовить у підтримці, тільки тому що не згоден з вами. Тому всі непотрібні люди відсіються самі собою, а ваші відносини з близькими стануть більш глибокими і осмисленими.
  4. Ви зрозумієте, як негативно можуть впливати на вас інші люди. Коли ви надаєте занадто велике значення думці інших, ви перестаєте чути власний розум і розуміти, що відчуваєте. Таким чином, хтось може переконати вас у чомусь, з чим ви не згодні, або змусити робити те, чого ви не хочете.
  5. Ви перестанете намагатися щось комусь довести. Дуже полегшує життя розуміння того, що вибір не може бути правильним чи неправильним, він просто ваш. Добре цей пункт ілюструє фраза: «Для всіх добрим не будеш». Це означає, що ви зможете сфокусуватися на тому, що важливо вам, а не на тому, що важливо суспільству.
  6. У вас буде більше шансів досягти успіху. Коли ви не боїтеся ризикувати, коли ви робите щось з усією пристрастю, коли вам дійсно подобається ваш стиль життя, воно проживається з великим задоволенням. У вас більше ентузіазму, тому успіх неминучий.
  7. Нікому не вийде зіпсувати вам настрій. Людям стане важче вас засмутити своїми коментарями, починаючи від одягу і закінчуючи стилем життя. Слова можуть боляче ранити, але чому б не захистити себе від впливу непродуктивною критики?
  8. Ви станете вільним. Коли ви звикаєте радитися з великою кількістю людей, ви починаєте жити чужим життям. Як тільки ви звільнитеся від натовпу «порадників», ви помітите, що самі стали вільніше: не треба постійно переживати про те, правильно ви вчинили чи ні; про те, як ви виглядаєте в очах оточуючих і не образили ви когось випадково.
  9. Ви почнете міняти своє життя. Вам буде легше знайти свій шлях і втілити свої мрії. Один раз покинувши зону комфорту, ви навчитеся не перекладати тягар відповідальності на інших, самому досліджувати і відкривати нове в собі і навколишньому світі.
  10. Ви зрозумієте, що іншим насправді все одно. Зрештою ви усвідомлюєте, що у інших людей є своє життя, яке вони контролюють, і їм ніколи вдаватися в подробиці вашої. Тому навряд чи їх поверхневі «поради» виявляться корисними. Потрібно розрізняти тих, хто дійсно піклується про вас, від тих, хто висловлює свою думку тільки для того, щоб хоч щось сказати.
Переглядів (1192 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close