#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Сильний Соціальний Ролик про те, на що ми витрачаємо Наше Життя

lifУ кожного з нас є телефон, планшет, комп’ютер і різна техніка. Але, на жаль, сучасний світ зі своїми гаджетами дійшов до тієї межі, коли в суспільстві, в оточенні безлічі людей, ми відчуваємо себе самотньо. Ми стаємо нетовариськими, ми розучилися знаходити спільну мову і дивитися один одному в очі.

З невидимим по той бік екрану співрозмовником набагато легше: можна не боятися, що тебе хтось засміє за дурний жарт або осудить за зовнішній вигляд, а з реальною людиною, яка поруч, доведеться тримати себе в тонусі, намагаючись не образити і не потрапити в халепу .

Ми підготували для вас чудовий соціальний ролик від якого ви будете в захваті!

І Ви вважаєте такий стан речей нормальним? Подумайте про дітей! Адже вони з народження беруть приклад зі своїх “батьків-роботів”, і починають вважати, що така поведінка є нормальною. Не можете самостійно розважити дитину? У цьому вам допомагають ігрові приставки, планшети і смарфони? Ну і який же після цього ви батько?

Відірвіться від екранів, зберіть своїх близьких і розважтеся разом. Достатньо лише одного разу, щоб ви зрозуміли, що ніщо на світі не замінить живого спілкування з реальними людьми!

Відірвіться від телефонів. Ми живемо один раз, а життя таке коротке. Поділіться цим відео зі своїми друзями! Бажаємо вам гарного і позитивного настрою! Нехай з вами трапляється все тільки саме хороше.

Переглядів (1139 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close