#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Як часто потрібно займатися сексом?

Як часто потрібно займатися сексом?

Вчені проаналізували те, як регулярний секс впливає на організм. Виявилося, єдиного разу на тиждень буде достатньо для того, щоб запустити процес схуднення. Це пов’язано з тим, що навіть невелика «одноразова» доза окситоцину поліпшить сон, а він, у свою чергу, відрегулює кількість гормонів голоду.

Якщо ви читали, що секс перешкоджає застуді, то знайте: це правда, однак для такого цілющого ефекту заняття сексом повинні відбуватися не рідше двох разів на тиждень. Якщо займатися приємним інтимним заняттям хоча б три рази за сім днів – значно знизите ризик інсульту. Додайте ще раз – і ваша шкіра стане виглядати краще за рахунок вироблення гормону росту, що знижує кількість жиру в організмі.

А зовсім частий секс – від п’яти до семи разів на тиждень – переводить користь на духовно-інтелектуальний рівень: активна інтимне життя, кажуть вчені, підвищує життєвий оптимізм і енергетичні рівні, а також сприяє розвитку творчості. Крім того, постійне підживлення організму ендорфінами знижує рівень стресу.

Переглядів (1670 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close