#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

30 речей, які потрібно припинити з собою робити

Як сказала Марія Робінсон, “Нікому не дано повернутися в минуле, щоб змінити його, зате кожен може почати все спочатку, щоб створити новий фінал”. Немає нічого вірного. Але перш за все вам потрібно припинити робити те, що може вас зупинити.

І ось з чого можна почати:

1. Припиніть проводити час не з тими людьми. Життя занадто коротке, щоб проводити його з людьми, що забирають у вас усю енергію. Якщо хтось хоче, щоб ви були присутні в його житті, він подбає про ваші умови. Вам не доведеться боротися за місце. Ніколи не чіпляйтеся за тих, хто постійно нівелює вашу цінність. І пам’ятайте, що ваші справжні друзі – це не ті, хто підтримує вас, коли ви і так на коні, а ті, хто залишається поруч, коли справи ваші погані.

2. Припиніть тікати від своїх проблем. Зустрічайте їх обличчям до обличчя. Ні, це не буде легко. У світі немає істоти, здатної ідеально тримати удар. Від нас не вимагається моментально вирішити всі проблеми. Ми просто інакше влаштовані. Ми створені так, щоб засмутитися, засмутитися, випробувати біль, можливо, навіть впасти. У цьому і є сенс життя – стикатися з проблемами, вчитися, адаптуватися і врешті-решт вирішувати їх. Саме це і робить нас людьми.

3. Припиніть брехати самим собі. Ви можете робити це з ким завгодно, але тільки не з собою. Наше життя може покращитися лише тоді, коли ми дозволяємо собі ризик, і перша, найважча наша можливість – це бути чесними із самими собою.

4. Припиніть відсувати свої потреби на задній план. Найстрашніше втратити себе, вкладаючи занадто багато в любов до когось іншого і забуваючи про власну винятковість. Ні, не залишайте інших, але допоможіть ще і собі. Якщо існує відповідний момент, щоб почути себе і зробити те, що для вас дійсно важливо, то цей момент настав.

5. Не намагайтеся бути кимось іншим. Одна з найскладніших завдань у житті – це бути самим собою у світі, який намагається зробити вас схожим на всіх інших. Хтось завжди буде гарніше, хтось завжди буде розумніше, а хтось завжди буде молодше, але вони ніколи не будуть вами. Не намагайтеся змінити себе на радість людям. Будьте собою, і ті, хто вам дійсно потрібен, полюблять вас таким, яким ви є.

6. Припиніть триматися за минуле. Ви не зможете почати новий розділ свого життя, поки будете перечитувати попередній.

7. Припиніть боятися зробити помилку. Робити щось і помилятися – як мінімум у десять разів ефективніше, ніж нічого не робити. Кожен успіх несе сліди минулих невдач, і кожна невдача веде до успіху. В кінцевому підсумку ви набагато більше будете шкодувати про те, чого ви НЕ зробили, а не про те, що зробили.

8. Припиніть лаяти себе за минулі помилки. Ми можемо любити не ту людину і оплакувати свої помилки, але навіть якщо все йде не так, одне можна сказати точно: помилки допомагають нам знайти правильну людину і правильні речі. Ми всі помиляємося, боремося і навіть оплакуємо помилки минулого. Але ви не ваші помилки, ви не ваша боротьба, ви – тут і зараз – маєте можливість вибудувати свій день і своє майбутнє. Що б не трапилося у вашому житті, це готує вас до ще одному кроку в майбутнє.

9. Припиніть намагатися купити щастя. Багато з того, що ми хочемо, коштує дорого. Але правда полягає в тому, що речі, які дійсно роблять нас щасливими – любов, сміх і робота над своїми почуттями – абсолютно безкоштовні.

10. припиніть шукати когось, щоб стати щасливим. Якщо ви незадоволені собою, своєю особистістю, то і довгострокові відносини з кимось не зроблять вас щасливішими. Потрібно створити стабільність у своєму житті, перш ніж ділитися нею з кимось ще.

11. Припиніть байдикувати. Не роздумуйте занадто довго, інакше ви створите проблеми навіть там, де їх не було. Оцінюйте ситуацію – і робіть рішучі дії. Ви не зможете змінити те, чому відмовляєтеся чинити опір. Будь-який прогрес пов’язаний з ризиком. І тут важлива черговість. Ви не зможете читати, не дізнавшись грамоти.

12. Припиніть думати, що ви не готові. Ніхто і ніколи не відчуває себе готовим до чого б то не було на 100%. Більшість серйозних можливостей змушують нас вийти за межі нашої зони комфорту, а значить, ми дійсно будемо відчувати дискомфорт.

13. Припиніть втягуватися у відносини по неправильним причинам. Відносини потрібно будувати з розумом. Краще бути одному, ніж в поганій компанії. Не потрібно спішити з вибором. Якщо щось має статися, воно станеться – в потрібний час, з потрібною людиною, і на найкращих підставах. Поринайте в любов, коли ви будете готові, а не тоді, коли відчуєте себе самотнім.

14. Припиніть відмовлятися від нових відносин тільки тому, що старі не працювали. У всіх, кого б ви не зустріли, є свої цілі. Хтось буде перевіряти вас, хтось – використовувати, а деякі будуть вчити вас. Але найважливіше, що деякі з них виявлять в вас найкраще.

15. Припиніть конкурувати з усіма. Не переживайте, що інші в чомусь успішніше вас. Сконцентруйтеся на досягненні власних щоденних рекордів. Прагнете до успіху в боротьбі між ВАМИ і СОБОЮ.

16. Припиніть заздрити. Заздрість – це мистецтво підрахунку чужих благ замість своїх власних. Запитайте себе: “Що є у мене з того, що кожен хоче?”

17. Припиніть скаржитися і жаліти себе. Гральні кістки життя кидаються для того, щоб перемістити вас в якомусь важливому напрямку. Ви можете не бачити чи не розуміти всього, що відбувається, і це може бути болісно. Але озирніться на ті погані розклади, що випадали вам в минулому. Ви побачите, що найчастіше вони приводили вас до успіху, важливого людині, станом душі чи ситуації. Посміхніться ж! Нехай усі знають, що сьогодні ви набагато сильніше, ніж були вчора.

18. Припиніть роз’ятрювати образи. Не проживайте життя з ненавистю в серці. В кінцевому підсумку ви нашкодите собі більше, ніж людям, яких ненавидите. Прощення не означає “мене влаштовує все, що ви зі мною зробили”. Воно говорить: “Я не дозволю тому, що ви зі мною зробили, зруйнувати моє щастя назавжди”. Прощення – це пропозиція відпустити, знайти спокій і звільнити себе. І пам’ятайте, що прощати потрібно не тільки інших людей, а й самих себе. Якщо це необхідно, простіть себе і рухайтеся далі, щоб спробувати наступного разу впоратися краще.

19. Припиніть дозволяти іншим зводити вас до їхнього рівня. Не треба зменшувати планку, щоб відповідати тим, хто відмовляється її підвищувати.

20. Припиніть витрачати час на пояснення. Ваші друзі в них не потребують, а вороги не повірять вам у кожному разі. Просто робіть так, як дійсно вважаєте правильним.

21. Припиніть бігати по колу. Саме час зробити глибокий вдих приходить саме тоді, коли у вас немає на це часу. Поки ви продовжуєте робити те, що робите, ви продовжуєте отримувати те, що отримуєте. Іноді потрібно дистанціюватися, щоб побачити все в правдивому світлі.

22. Припиніть нехтувати дрібницями. Насолоджуйтесь дрібницями, оскільки в один прекрасний день ви можете озирнутися назад і виявити, що це були великі речі. Краща частина вашого життя складається з незначних безіменних моментів, витрачених на те, щоб подарувати усмішку людині, яка для вас дійсно важливий.

23. Припиніть спроби зробити все ідеально. Реальний світ винагороджує НЕ перфекціоністів, а тих, хто прагне до досягнення своєї мети.

24. Припиніть йти по шляху найменшого опору. Життя не таке просте, особливо якщо ви плануєте досягти чогось вартого. Не вибирайте легкий шлях. Зробіть що-небудь екстраординарне.

25. Припиніть робити вигляд, що все в порядку, якщо це не так. Нічого страшного, якщо ви розслабитеся на деякий час. Ви не повинні завжди бути сильним, і немає необхідності постійно доводити, що все йде добре. Не потрібно переживати через те, що подумають інші – поплачте, якщо це вам потрібно: сльози цілющі. Чим раніше ви це зробите, тим швидше зможете посміхатися.

26. Припиніть звинувачувати інших у своїх проблемах. Досягнення вашої мрії безпосередньо залежить від того, наскільки ви берете відповідальність за своє життя. Коли ви звинувачуєте інших за те, що з вами відбувається, ви відмовляєтеся від відповідальності і даєте іншим владу над цією стороною вашого життя.

27. Припиніть намагатися бути всім для всіх. Це неможливо, ви просто спалите себе. Але якщо ви подаруєте радість одній людині, це може змінити світ. Можливо, не весь світ, але його світ – точно. Тому сфокусуйтеся.

28. Припиніть занадто багато турбуватися. Занепокоєння не позбавить нас від завтрашніх труднощів, воно лише позбавить нас від сьогоднішньої радості. Один зі способів перевірити, чи варто щось обмірковування – це задати собі питання: «Чи буде це важливо через рік? Три роки? П’ять років? “Якщо ні, то не варто й турбуватися.

29. Припиніть фокусуватися на речах, яких ви не желаете.Сосредоточьтесь на тому, чого ви дійсно хочете. Позитивне мислення – один з ключових моментів кожного великого успіху. Якщо ви щоранку прокидаєтеся з думкою, що у вашому житті сьогодні станеться щось прекрасне, рано чи пізно ви помітите, що мали рацію.

30. припиніть бути невдячним. Незалежно від того, наскільки гарні чи погані ваші справи, прокидаючись, щодня дякуйте за своє життя. Хтось десь зараз відчайдушно бореться за свою. Замість думок про своїх нестатках спробуйте думати про те, що у вас є і чого інші позбулися.

Переглядів (1473 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close