#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Як сідниці впливають на розумовий стан дівчини – 5 фактів.

Про сідниці говорять багато: вони є видатною частиною тіла; про них згадують, коли лаються і саме їх найбільше жадають підтягнути в спортзалі.

kmMYLBsPn0s

Крім того, сідниці в моді! Як висловилася одна дама: «Жінка без сідниць – все одно що квартира без балкона!»

1. Сідничні м’язи є найпотужнішими в людському тілі. Подумати тільки: ваша попа не тільки дозволяє стегнам рухатися, але й випрямляє і утримує тулуб!

2. Ваша п’ята точка, швидше за все, пишніше, ніж у вашого хлопця, бо естроген велить жиру в першу чергу скупчуватися саме в цій області. Треба ж було природі подбати про те, щоб збалансувати центр ваги жіночого тіла у разі вагітності.

Ep5ZMZjaLuU

Чоловіче ж тіло запрограмовано відправляти надлишки жиру на живіт.
3. Чим більше попа, тим розумніша господиня. Такі висновки зробили вчені з Оксфордського університету. За їхніми даними, у жінки з повним задом більше жирних кислот омега-3, які сприяють розвитку мозку.

n_2qxrhr4PE

4. Примітно, що є навіть позначення для сексуального потягу до сідниць. Його називають пігофілія.

dBvZE2Rvsco

5. Встановлено, що у жінок з великим м’яким місцем нижче ризик важких захворювань. Те ж саме Оксфордське дослідження показало, що у жінок з пишними формами менше ризику роздобути діабет і серцеві захворювання, хоча ці речі, як правило, і пов’язані з ожирінням.

В загальному, жирові відкладення нижче спини виробляють меншу кількість речовин, які можуть призвести до діабету. Тому якщо основний жировий запас зосереджений там – це більш безпечно, ніж жир навколо талії.

NwxG6Dys8D0

Переглядів (4294 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close