#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Топ 6 спосіб зберегти відносини на відстані

Скажу відразу, як є. У відносини формату «і зав’язалися на відстані, і також тривають» я не вірю. Ні, звичайно, я в курсі і навіть мала щастя спостерігати ситуації, коли він, припустимо, з Аргентини, вона – з Самари, познайомилися де-небудь в Мережі, спілкуються третій рік поспіль всіма доступними способами, крім самого природного – фейс ту фейс, і перебувають у впевненості, що у них Відносини. Але в хеппі енд цієї історії і справжність зв’язуючих їх почуттів, на жаль і ах, не вірю. Як мовиться, подібні романи швидше вигадуються, ніж трапляються насправді. Тому зараз мова піде про інше. А саме, пропоную поговорити про пари, які любили один одного і спілкувалися, що називається, очно, а потім волею долі / начальників / родичів тощо їх тимчасово розвело по різні сторони горизонту.
Сказати по правді, серед моїх знайомих було достатньо тих, хто не витримав порізно навіть кілька місяців. Достатньо – читай, більшість. Однак є й позитивні приклади. Тому на час прикинуся ідеалісткою і поділюся 6 способами, які допоможуть зберегти стосунки на відстані.

72c4e66201930120637760715996cdbd_fitted_550x400

 

1. Спілкуйтеся якомога частіше і різноманітніше
Благо, ми живемо не в епоху мезозою, і в розпорядженні людства вже є такі прекрасні штуковини, як телефон, скайп, всілякі месенджери, чати … Ось і використовуй їх потенціал по повній програмі! Так, можливо, хлопця, який з ранку пише улюбленій десять смс, прийшовши на роботу, стукає до неї одночасно в скайп і gmail-чат, а по дорозі додому дзвонить і висить на трубці биту годину, можна прийняти за підкаблучника. Але якщо мова йде про пару, яку поділяють тисячі кілометрів, – похрену, хто що думає і говорить! Ви повинні залишатися найближчими один одному людьми, чого б це не коштувало (тільки не здумай нарікати на кілометрові рахунки за стільниковий зв’язок! Таке жлобство може не стерпіти навіть сама перевірена бойова подруга).

2. Робіть щось разом
І я зараз не тільки про секс по телефону (хоча без нього стосунки на відстані – все одно, що серіал Mad Man без Крістіни Хендрікс). Ніщо, приміром, не заважає тобі подзвонити подрузі, коли ти будеш кататися на велосипеді по парку і по ходу руху розповідати їй, скільки бабусь ти благополучно збив і скільки собак об’їхав. Або в режимі реального часу і, не віднімаючи вуха від телефону, вибирати в магазині галстук в тон трусів. Або синхронно дивитися одне і те ж кіно, коментуючи по скайпу побачене. Так, можливо, все це віддає дешевим мелодраматизмом, але куди ж без нього? Ваше завдання – всіма силами створити ефект присутності в житті один одного.

3. З розумінням реагуйте на можливе нерозуміння
А його навряд чи вдасться уникнути. І частіше, звичайно, такими штуками грішать жінки – припустимо, вбачають у абсолютно нешкідливій смс образливий підтекст, надувають губи і потім цілодобово не виходять в скайп. І замість того, щоб обзивати дівчину «істеричкою», у відповідь йти в ігнор або наївно вважати, що справа не в тобі, а в черговому ПМС, потрібно зрозуміти і прийняти як факт (нехай, не дуже приємний, але від цього не менш реальний) : чоловіки і жінки по-різному сприймають інформацію.

Для вас, хлопчиків, важливо те, ЩО говориться. Для нас – те, ЯК це робиться, тобто інтонація, міміка та інші художні прийоми. Саме тому нам регулярно увижається щось несусвітнє і кричуще в словах, які спочатку задумувалися тобою, як нейтральні. Звідси висновок, навіть декілька. По-перше, спілкуючись у письмовій формі, не зневажай смайлами (яким би гейством тобі це не здавалося). По-друге, будь пильний до проявів дисконнекта. Відповідає щось взагалі не в тему, але явно недобре? Або взагалі мовчить? Терміново передзвонюй і уточнюй, чи не скривдив випадком «кукусік» свою тонко чутливу «кицюню»? По-третє, ретельно працюй над формулюваннями – краще двічі перечитати те, що ти плануєш відправити дівчині, ніж потім 5:00 на міжмісто пояснювати, що ти, взагалі, абсолютно не те мав на увазі.

4. Не «стежте» в Інтернеті
У більшості нормальних – тобто спілкуються переважно в реальному, а не у віртуальному просторі – пар є деякий імунітет проти, скажімо так, несанкціонованї поведінки партнера в Мережі. Ну, припустимо, не зміг ти втриматися від того, щоб «лайкнути» фото в бікіні своєї колеги по роботі. І що з того? Увечері ви зустрінетеся з гірлфрендом, вона дружелюбно (ну або не дуже) підколе тебе на тему «тієї клишоногої телички, яка переборщила з автозагаром», ти скорчеш здивовану морду – і все, конфлікт вичерпано, навіть не встигнувши розгорітися. Інша справа, коли у вас немає можливості поспілкуватися, що називається, живцем. Підозри нашаровуються одне на інше, сумніви накопичуються, образи множаться, – і ось, дівчина вже впевнена, що ти безсовісно гуляєш, та ще й не турбуєшся про те, щоб приховати це.

Запам’ятай, як «Звезда по имени Солнце»: коли вірт – це все, що у вас є на даний момент, у тебе немає ніякого морального права підкидати дров у багаття дівчачої параної. І оскільки ти не можеш бути стовідсотково впевнений, що їй буде лінь або нудно вивчати історію твого листування / відстежувати «лайки» і т.д., розумніше просто не залишати доказів, які можуть бути витлумачені не на твою користь. А похвалити загар колеги можна і не вдаючись до допомоги facebook.

5. Підносіть сюрпризи і робіть подарунки
У цьому питанні, ясна річ, потрібен якийсь фінансовий ресурс і романтичний запал, але, запевняю, зусилля окупляться сповна. Замовити букет квітів їй на роботу, перебуваючи за тридев’ять земель, – не така вже й хитромудра ідея (досить погуглити флористичний салон зі службою доставки, що працює в місті перебування дівчини). Не пропустити повз вуха, коли вона, гортаючи улюблений журнал, буде захоплюватися «утіпусечним платтячком з гусиками і якірцями», знайти той самий журнал, знайти те саме плаття і відправити його дівчині допомогою DHL – складно, але можна. * Коротше, включай фантазію і будь готовий трохи зпустошити свою кредитку. Вчинки подібного калібру тарифікуються жінками абсолютно особливим чином.

До речі сказати, епізод з сукнею – реальний випадок з історії моїх хороших друзів, які більше року змушені були прожити в різних містах. По конфіденційним відгуками жіночої сторони, цей кричуще романтичний вчинок бойфренда зробив її несприйнятливою до залицянь якогось залітного красеня, який наполегливо кружляв навколо неї, бажаючи скористатися ситуацією і вимушеною самотністю дівчини.

6. Використовуйте будь-яку можливість, щоб побачитися
Чутки про те, що жінки люблять переважно вухами, сильно перебільшені. Тому так, доведеться помотаться. Заплановані візити. Спонтанні рвання один до одного буквально на день. Зустрічі на нейтральній території десь посередині. Нескінченні вокзали, аеропорти і зали очікування. Без цього не обійтися ніяк.

Ні? Можете спокійно обійтися? Тоді, схоже, це вже зовсім інша історія.

Переглядів (1056 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close