#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

Школа майбутнього уже сьогодні

1 вересня сотні тисяч дітей по всій Україні та інших країнах знову відправляться в школу, щоб отримувати там знання. І, треба сказати, деякі навчальні заклади вже щосили використовують у своїй роботі інноваційні технології. Про десяток самих незвичайних і цікавих з них піде мова в цьому огляді.

school-technologies-1

Шкільна форма з GPS-маячком
Тих батьків, які навіть у школу не можуть відправити свою дитину без занепокоєння за неї, порадує шкільна форма від британської компанії Trutex, оснащена GPS-маячком, з передаванням в онлайн-режимі поточне місце розташування учня, будь то школа, магазин або гаражі за будинком.

school-technologies-2

VGo – робот, який ходить в школу замість хворої дитини
На жаль, здоров’я дитини не завжди дозволяє їй ходити в школу. Для таких випадків і створений робот з назвою VGo, який зможе бути присутнім на заняттях, передаючи побачене і почуте своєму власникові. За допомогою цього пристрою малюк може також пересуватися по коридорах з класу в клас і навіть спілкуватися з друзями.

Robot In School

Recorder Pen – ручка, яка перетворює рукописний текст в друкарський
У школі учні досі більшу частину інформації пишуть від руки олівцями і кульковими ручками. Але при цьому все більш помітна частина домашніх завдань виконується на комп’ютері. Для того, щоб об’єднати ці два світи, і створена електронна ручка Recorder Pen, що перетворює рукописний текст в друкарський.

school-technologies-4

Ноутбуки для грузинських школярів
Поки інші країни тільки впроваджують електронні підручники, Грузія стала першою країною в світі, в якій шкільна освіта перейшло в цифровий формат. З 2011 року всі першокласники отримують від уряду безкоштовні нетбуки, спеціально створені для навчання.

school-technologies-5

Інтерактивна парта для школярів 21-го століття
Дизайнер Філа Міллер (Phelan Miller) обіцяє вже в 2015 році почати серійний випуск інтерактивних шкільних парт, які перетворять процес навчання в цікаву інтелектуальну гру, в якій є місце не тільки Інтернету, але також фантазії і кмітливості.

school-technologies-6

iTunes University – лекції в подкасті
Компанія Apple розробила і всіляко просуває вже котрий рік проект iTunes University, що дозволяє завантажувати з iTunes курси лекцій кращих викладачів світу, щоб потім прослуховувати їх не в тісній університетській аудиторії, а за допомогою аудіоплеєра в будь-якій точці світу.

school-technologies-7

NANHAO – електронна класна дошка
Схоже, настав час назавжди попрощатися з класичними шкільними дошками, на яких необхідно писати крейдою. Адже все більшої популярності набирають електронні їх аналоги, такі як NANHAO.

school-technologies-8

Study Blue – шкільний курс в мобільному телефоні
Study Blue – це спеціальний додаток для смартфонів, що допомагає в процесі навчання. З його допомогою школярі та студенти можуть обмінюватися навчальною інформацією, координуватися між собою для отримання знань і виконання домашніх завдань. Викладачі також можуть використовувати цю програму для того, щоб взаємодіяти з учнями, давати їм нові матеріали і перевіряти правильність засвоєння попередніх.

school-technologies-9

Робот-учитель в Кореї
Немає кращого способу навчити дітей іноземної мови, ніж надати їм вчителя, для якого ця мова – рідна. Однак, на жаль, далеко не завжди це можливо. Але корейські шкільні власті знайшли дотепний вихід з даної ситуації. Вони запрошують викладати американців, які живуть у себе в США, а спілкуються з учнями за допомогою робота.

school-technologies-10

КлассІнфо – універсальна шкільна програма з Росії
КлассІнфо – це чи не найкращий і наочний приклад користі сучасних технологій в процесі навчання. Ця програма призначена не тільки для вчителів, які з її допомогою зможуть вести електронний журнал і спілкуватися між собою, а й для батьків. Останні отримують можливість контролювати успішність своєї дитини, виконання ним домашніх завдань, а також дізнаватися про час приходу і відходу його зі школи. Чи не радісно тільки самим учням, чиє життя потрапляє під жорсткий контроль з обох сторін!

school-technologies-11

Переглядів (1753 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close