#
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя

8 правил, як добитися успіху з жінками!

Чому деякі чоловіки можуть спокушати жінок легко, а інші приречені на провал? Правда в тому, що чоловіки, у яких нічого не виходить, вірять в один або декілька поширених міфів про спокушання, які абсолютно не відповідає дійсності. Насправді, спокусити зовсім не складно, якщо у Вас є відповідні знання.

Rinascimento-stock-optom

У цій статті ми розглянемо деякі з міфів і негативних переконань, від яких Ви повинні позбутися, якщо Ви хочете, мати успіх у жінок.

1. Мені відмовила якась “X”, тому я невдаха.

Це безумство, і все ж багато чоловіків вірять в це. Деякі дівчата їм відмовили, так що вони просто здалися.

Всім чоловікам відмовляють, час від часу. Справді, тим хлопцям, які мають великий успіх у жінок, ймовірно, відмовляли в тисячу разів більше ніж Вам, але вони не турбуються про це, тому що вони занадто зайняті пошуками чергового успіху. Що б не трапилося, не зациклюйтеся на цьому. Завжди пам’ятайте, що кожному чоловікові відмовляли хоча б раз у житті, якщо звичайно він мав мужність попробивать. Чому ви повинні дозволити одній жалюгідній відмові чинити негативний вплив на все ваше життя?

2. “Я не в змозі когось спокусити”.

Якщо ви думаєте, що ви не в змозі спокусити жінку, то ви дуже сильно помиляєтеся. Кожен з нас народився з вродженими талантами зваблювання. Ви, можливо, ще їх не виявили, але це не означає, що ви не можете спокусити жінку. Як Ви можете знати, що спокушання це не для вас, якщо Ви навіть не пробували? Будьте впевненіше в собі. Наступного разу, коли Ви будете в оточенні жінок, нагадайте собі, що є, принаймні, одна жінка в залі, якій Ви цікаві. Вона не підійде до Вас, але вона дивиться на Вас, і якщо ви подивитесь на неї, виникне зоровий контакт. Потім швидко відведіть погляд, перш ніж вона подивиться на вас знову. Все, що вам потрібно зробити, це знайти цю жінку, і ви будете на вірному шляху.

3. “Жінки думають, що я придурок.”

Якщо це тому, що ви напиваєтеся, клеїте дурня, виглядаєте розмазнем або дієте агресивно, коли ви нервуєте, то все це Ви можете змінити. Жінка не думаю, що хлопець придурок, тільки тому, що він захоплений нею. Їм це подобається. Але Вам потрібно над цим працювати. Запитайте себе, може бути, Ви просто спілкуєтеся не з тим типом жінок, або робите що – щось не те? Може бути, Ви знайомитеся з «простачка», коли насправді Вам подобається зовсім інший тип дівчат? Спробуйте поспілкуватися з ними, для різноманітності. Ви можете бути здивовані, наскільки по різному вони реагують.

4. “Вона може вибрати будь-якого хлопця, тому мені нічого не світить.”

Як і більшість інших міфів, цей свідчить про відсутність впевненості в собі. Подивиться на пари, які Ви бачите навколо себе. Вам нічого не здається дивним? Хіба Ви не бачите милих жінок поруч з хлопцями, що не здаються нічим особливим? Причиною цього є те, що ці хлопці є особливими для цих жінок. Ви вже особливий, і якщо ви зможете повірити в себе, немає ніяких причин, що заважають жінці вибрати Вас.

5. “Якщо я зроблю їй комплімент, я зможу спокусити її”.

На жаль, все не так просто. Компліменти в потрібний час можуть допомогти вам спокусити її, але жінки не одержимі компліментами. Використовуйте їх економно. Вірте чи ні, є жінки, які відчують себе ображеними, коли ви будете хвалити їх тіло, одяг або зовнішність. Вони хочуть, щоб Ви цінували їх, як особистість,
і вони вважають, що чоловіки просто лестять їм, щоб швидше залізти до них під спідницю. Так що наступного разу, коли ви з жінкою, яку ви хочете спокусити, намагайтеся не сипати компліментами без міри, щоб не відштовхнути її.

6. “Дуже важливо бути креативним і мати почуття гумору”.

Це не настільки важливо, щоб спробувати це підробити. Хоча ми говорили про самобутність та гумор, – це речі, які приходять самі по собі, коли Ви більш впевнені в собі. Якщо Ви намагаєтеся бути тим, ким ви не є, жінки це відразу зрозуміють. Вони дуже добре читають мову тіла. Просто розслабтеся. Якщо ви не вмієте жартувати, то не потрібно це робити. Замість цього Ви можете зробити або поговорити про щось, що Ви знаєте добре.

7. “Коли я закінчу читати цю статтю, я стану майстром спокушання. А якщо не стану, то потрібно знову шукати якийсь особливий метод ”

Знову ж таки, все не так просто! Звичайно, читання про методи спокушання допоможе Вам, але Ви повинні практикувати ці методи. Практика – найбільш важлива частина. Ви не можете стати експертом в спокушанні за один або два дні. Може пройти кілька тижнів або місяців, перш ніж Ви все освоїте, але успіхи будуть обов’язково.

Ви хочете мати можливість роздобути бажану жінку в будь-який час, через пів – року, рік, чи десять років, або будете сидіти в інтернеті в пошуках «чарівного» методу, який все зробить за Вас миттєво?

Якщо ви не використовуєте ці методи на практиці, то, ймовірно, боїтеся робити помилки. Спробуйте поглянути на речі по-іншому. Помилок немає, є тільки можливості для навчання. Кілька відмов зараз – найкраще, що може з Вами трапитися.
Ви дізнаєтеся більше з ваших відмов, ніж з ваших успіхів, так що ви повинні бути вдячні тим жінкам, які відмовляють Вам і приховувати своє здивування, коли цього не відбувається!

8. “Жінки люблять гроші. У мене їх немає, – тому в мене немає шансів “.

Це справедливо тільки для невеликого числа жінок, і не для всіх жінок гроші важливіше Вас самих. Золотошукачок не так вже багато. Вмійте дати жінці ще щось, крім грошей. Жінки хочуть знайти когось, хто буде піклуватися про них, і ви можете зробити це іншими, не фінансовими способами.

Будьте впевнені в собі, проявляйте щирий інтерес до неї та її потребам, і Ви скоро знайдете жінок, які це оцінять, і буде неважливо, яка у Вас робота і скільки Ви заробляєте.

Ось деякі з найбільш поширених міфів, які заважають більшості хлопців мати успіх у жінок. Якщо одна з них відмовить Вам, спробуйте знайти в цьому щось позитивне, що дозволить Вам рухатися далі. Пам’ятайте, що багато з цих переконань глибоко вкоренилися в нас, і потрібно дещо більше, ніж просто читати про них, щоб подолати їх назавжди.

Якщо Вам складно визначити, що саме тягне Вас назад, поспостерігайте за своїми реакціями, коли перебуваєте серед жінок.

Потім візьміть всі негативні переконання, і уявіть, що вони є не у Вас, а у Вашого друга, який Вам про них розповів. Як би Ви допомогли йому зрозуміти, що все це неправда? Постарайтеся замінити негативні переконання на позитивні. Наприклад, замість твердження: “Я – дурень” (негатив) використовуйте твердження: “Я впевнений у собі хлопець, який знає, як догодити жінці”. Висновки

Спокушання – це те, чим і чоловіки і жінки займаються, час від часу, щоб отримати партнера для сексу. Тим не менш, саме чоловікам доводиться спокушати жінок більшу частину часу. Не думайте, що якщо жінка одягла сексуальне плаття, то вона намагається спокусити Вас. Вона по – раніше очікує, що саме Ви спокусите її. Тоді вона зможе відчувати себе комфортно, і не будетчувствовать себе повією. Успішний спокусник завжди залишає жінці враження, що вона зробила правильне рішення, коли лягла з ним у ліжко.

Хорошим тоном буде відправити їй квіти на наступний день, з запискою
«Спасибі за прекрасний вечір». Це звучить дуже банально, але їй сподобається цей жест, тому – що більшість хлопців це абсолютно не турбує. Звичайно, Ви, ймовірно, не захочете побачити її знову, але це буде важливий спосіб сказати спасибі. Це допоможе їй набагато легше поставитися до того, що ви більше не побачите, і гарантує, що, незважаючи на це, вона буде говорити про Вас подругам тільки хороше. Пам’ятайте, що навіть у великому місті чутки поширюються швидко. Якщо ви спокусите багато жінок, то через роки, їх хороша думка про Вас зіграє Вам на руку.

Якщо ви закохаєтесь в кращу подругу дівчини, яку Ви спокусили років п’ять тому, що Вам більше захочеться почути: »О, так це Ви були тим хлопцем, який послав Дженні квіти«, або «Ах, так це ти той хлопець, який втік, як щур «?

Впевненість у собі і розум – ось дві речі, які жінки шукають у чоловіках. Якщо Ви розумні, а також упевнені в собі, то у вас є великі шанси потрапити до неї додому. Дуже важливо те, як Ви будете діяти, і що будете говорити. Дайте їй відчути, що ви джентльмен, роблячи все, що зробив би джентльмен. Однак, не будьте занадто “хорошим”, інакше ви можете в кінцевому підсумку просто стати хорошими друзями. Не погоджуйтеся з усім, що вона говорить. Ігноруйте деякі з її питань, щоб збудити її інтерес.

Спокушання – це мистецтво, яке вимагає від вас бути дуже уважними до обставин, включаючи спостереження за безліччю речей одночасно. Це може здатися неможливим
на перший погляд, але це причина того, чому багато хлопці не мають того успіху, який могли б мати. Це приблизно те ​​- ж саме, як водити машину. Спочатку здається, що ви ніколи не зможете освоїти всі ті речі, які необхідно робити одночасно. Не здавайтесь. З практикою, через деякий час це стане Вашою другою натурою.

Тепер, коли ви прочитали цю книгу, у вас є вибір. Ви можете мріяти далі, або ви можете діяти і втілити свої мрії в реальність. Все дуже просто. Ви просто робите те, що ви робили, коли вчилися водити – випробуйте техніки в дії, вчіться на помилках, насолоджуйтеся Вашііт успіхами і рухайтеся в напрямку того дня, коли правильні кроки в будь-якій ситуації стануть природними і спокусити жінку буде не важче, ніж водити автомобіль .

Переглядів (2003 Views)
Комментарии для сайта Cackle
Спільний проект

Контакти

Свої питання та пропозиції Ви можете надсилати на нашу поштову адресою info@dobremisto.com
Телефон: +38 (067) 788 788 4

При частковому, або повному копіюванні інформації посилання на сайт dobremisto.com є обов'язковим

misto
Close